هم افزایی بخش خصوصی و دولتی برای تحقق جهش تولید ضروری است

قزوین – ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: هم افزایی بخش خصوصی و دولتی برای تحقق شعار جهش تولید ضروری است و باید در سال جاری، زمینه تقویت ارتباط میان این دو را فراهم ساخت.

عزیزالله افضلی روز سه شنبه در بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی در استان قزوین که با حضور عیسی قبادی معاون اقتصادی استاندار قزوین انجام شد، افزود: با توجه به تحریم‌های ظالمانه دشمنان و شیوع ویروس کرونا در شرایط اقتصادی خاصی قرار داریم ولی با هم افزایی بین بخش خصوصی به ویژه صنعتگران و تولیدکنندگان و بخش دولتی از این برهه تاریخی عبور خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: پیگیری در جهت اجرایی شدن شعار جهش تولید یکی از رسالت‌های اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت است که در این راستا با حضور میدانی در واحدهای صنعتی به صورت هفتگی به دنبال شناسایی موانع و گلوگاه‌ها هستیم تا با رفع سریع آنها بتوانیم جهش تولید را در استان قزوین شاهد باشیم.

افضلی با اشاره به برگزاری بازدیدهای مستمر از صنایع استان، گفت: این بازدیدها به صورت منظم و پیوسته با حضور مدیریت ارشد استان و مدیران دستگاه‌های دولتی و خدمات رسان صورت می‌گیرد تا بتوان به صورت میدانی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی استان وارد عمل شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در ادامه به همراه معاون اقتصادی استاندار قزوین از یک واحد تولید کننده انواع کامیونت و مینی بوس واقع در شهرک صنعتی کاسپین، یک واحد تولید آدامس و شکلات و یک شرکت تولید پنجره‌های دوجداره و عایق در شهر صنعتی البرز بازدید کرد.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =