۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۳۳
کد خبرنگار: 2421
کد خبر: 83831728
۰ نفر

برچسب‌ها

دستورالعمل اجرایی طرح آمایش ۱۵ ابلاغ شد

تهران- ایرنا- مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: دستورالعمل اجرایی طرح آمایش ۱۵ به ادارات کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری های سراسر کشور ابلاغ شد.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی کشور، "مهدی محمودی" با اعلام خبر ابلاغ دستورالعمل اجرایی طرح آمایش ۱۵، افزود: مشمولان طرح بر اساس فراخوان ها و نوبت دهی صورت گرفته با رعایت پروتکل های بهداشتی جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا، می توانند به دفاتر خدمات اتباع خارجی مراجعه کنند و در این راستا ادارات کل امور اتباع و مهاجرین خارجی کل استان ها و دفاتر خدمات اتباع خارجی، برنامه ریزی لازم در این زمینه انجام می دهند.

دبیر کمیسیون ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور اظهار کرد: به منظور اجرای این طرح، شیوه‌نامه ثبت نام دانش آموزان اتباع مجاز، ابلاغ و با هماهنگی اداره کل اشتغال وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی نسبت به تمدید یا صدور پروانه کار طبق ضوابط مربوط نیز اقدام خواهد شد. 
وی تأکید کرد: حتماً بر اساس اطلاعیه هایی که از سوی ادارات کل و دفاتر خدمات در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی اطلاع رسانی می گردد، همکاری لازم را داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =