۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۳۸
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83831694
۰ نفر
پرونده لیگ‌های کاراته بسته شد

تهران- ایرنا- هیات رییسه سازمان لیگ کاراته، پایان مسابقات لیگ‌های کاراته کشور در بخش مردان و زنان را با معرفی تیم‌های برتر، اعلام کرد.

جلسه هیات رییسه سازمان لیگ و مسابقات جهت تعیین تکلیف تیم های حاضر در لیگ های کاراته کشور امروز با حضور سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون و دیگر مسوولان فدراسیون و سازمان لیگ‌ برگزار و تیم های برتر معرفی شدند.

بر اساس اعلام سازمان لیگ و مسابقات کاراته رده بندی نهایی لیگ های کاراته کشور به شرح زیر است:

سوپر لیگ مردان:

اول: دانشگاه آزاد اسلامی

دوم: پاس ناجا

سوم مشترک: رعد پدافند هوایی ارتش و آوای رزم

سوپر لیگ زنان:

اول: دانشگاه آزاد اسلامی

دوم: شهرداری سمنان

سوم مشترک: پیام ارتباطات و آرتانا

سوپر لیگ مردان سبک های آزاد:

اول: نیروی زمینی ارتش

دوم: آسیا ماسه ساز

سوم مشترک: تیم‌های ملی حفاری و مناطق نفت خیز جنوب

سوپر لیگ زنان سبک های آزاد:

اول: پارس آمود

دوم: بانک حکمت ایرانیان

سوم مشترک: شهید مکی‌نژاد و آسیا ماسه ساز

لیگ برتر زنان:

اول: مقاومت

دوم: هیات کاراته اصفهان

سوم مشترک: هیات کاراته کردستان و فارس

ابوالقاسم پایدار رییس سازمان لیگ و مسابقات کاراته کشور در پایان جلسه هیات رییسه این سازمان اظهار داشت: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و ضرورت حفظ سلامتی مربیان و ورزشکاران، سازمان لیگ با معرفی تیم‌های برتر، پایان مسابقات کاراته را اعلام کرد. مبنا و معیار سازمان لیگ برای معرفی تیم‌های برتر نیز وحدت رویه در تصمیم گیری برای انتخاب تیم‌های قهرمان در تمامی لیگ‌ها، انتخاب تیم‌های قهرمان با اولویت امتیازات تیمی، انفرادی و تکنیک کسب شده و همچنین انتخاب تنها یک تیم قهرمان از هر لیگ بود.

وی افزود: وظیفه خود می دانیم از مسوولان، مربیان، ورزشکاران و تمامی عزیزانی که در برگزاری مسابقات کاراته ما را یاری کردند تشکر و قدردانی کنیم. همچنین باید یاد و خاطره مرحوم جواد لطیفی مربی با سابقه و فعال کاراته کشور را گرامی بداریم. باید تشکر ویژه‌ای از حامیان مالی تیم‌ها داشته باشیم که مثال همیشه یار و یاور کاراته ایران بودند. امیدواریم با بازگشت شرایط به حالت عادی، در آینده‌ای نزدیک شاهد از سرگیری رقابت‌های کاراته در سراسر کشور باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =