​انتصاب سرپرست اداره کل امور اقتصادی و مجامع بنیاد شهید و امور ایثارگران

تهران - ایرنا - رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور احکام جداگانه‌ای «سرپرست حوزه ریاست»، «سرپرست اداره کل امور اقتصادی و مجامع» و «مشاور امور ویژه» بنیاد شهید و امور ایثارگران را منصوب کرد.

به گزارش روز سه شنبه بنیاد شهید و امور ایثارگران، سعید اوحدی با صدور حکمی حجت ناصری را به عنوان سرپرست حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد.
همچنین رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکم دیگری محمود تبریزی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل امور اقتصادی و مجامع بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد.
حجت الله امانی نیز با حکم مهندس اوحدی به عنوان مشاور امور ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شد.
گفتنی است پیش از این نیز علی گرجی زاده و محمد باقری با حکم معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به ترتیب به‌عنوان مشاور حقوقی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مشاور مالی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی شده بودند.

مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد برگزار شد

مراسم تکریم «سید منصور میرمرادی» و معارفه «وحید بوستان احمدی» به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه‌شنبه ۳ تیرماه با حضور مشاورین مالی و حقوقی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر معاونین و مدیران کل بنیاد در سالن جلسات ساختمان مرکزی بنیاد برگزار شد.

سید منصور میرمرادی در این نشست ضمن تشکر از حجت الاسلام والمسلمین شهیدی و سایر معاونین، مدیران کل و کارکنان بنیاد در طول دوران خدمت گفت: امیدوارم که امانت‌دار خوبی بوده باشم و از معاونین، مدیران کل و سایر همکاران که با وجود کاستی‌ها و مشکلات، صادقانه و مخلصانه مأموریت‌های خود را به نحو احسن انجام دادند قدردانی می‌کنم.
 وی خاطرنشان کرد: خدمات ارائه شده در بنیاد در سایر سازمان‌ها ارائه نمی‌شود مانند خدمات سامانه برخط که هم اکنون ۱۷ خدمت را ارائه می‌دهد. بنیاد سازمانی هوشمند و یادگیرنده است که بر اساس ضوابط و قوانین تحول یافته و این مسئله از افتخارات بنیاد به شمار می‌رود.
معاون سابق توسعه مدیریت و منابع بنیاد در پایان گفت: از همه دوستان به ویژه حسن نیت آقای اوحدی قدردانی کرده و برای وی آرزوی موفقیت دارم، امیدوارم همگان در صورت قصور حلال کنند و ان‌شاءالله که این تغییر موجبات تحول در اندیشه سازمانی را بیش از پیش فراهم کند.

حرکت به سوی تحقق اهداف برنامه ریزی شده بنیاد شهید
در ادامه این نشست وحید بوستان احمدی با تشکر از اعتماد رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امیدوارم با کمک معاونین، مدیران کل و همکاران به سوی تحقق اهداف برنامه ریزی شده بنیاد حرکت کرده و در این راستا از تجارب ارزنده آقای میرمرادی در جایگاهی دیگر استفاده کنیم.
گفتنی است در پایان این نشست توسط محمود باقری مزید آبادی مشاور مالی رییس بنیاد و علی گرجی زاده مشاور حقوقی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اهدای لوح تقدیر از زحمات سید منصور میرمرادی قدردانی و حکم انتصاب سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد به وحید بوستان احمدی اهدا شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha