مادران شهیدان بختیاری، منصوری و پدر شهیدان مقدم آسمانی شدند

تهران - ایرنا - مادران شهیدان گرانقدر «خدامراد و ترکی بختیاری»، ‌ «حمیدرضا و علیرضا منصوری» و پدر شهیدان «فریده، حمیده، هانی، مصطفی و حبیب مقدم» و همسر شهیده «زهرا عساکره» به فرزندان شهید خود پیوستند.

مرحومه «ستاره متشرع زاده» مادر محترمه شهیدان «خدامراد و ترکی بختیاری» در سن ۸۵ سالگی به دلیل کهولت سن دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
شهیدان خدامراد بختیاری در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۶۰ در عملیات طریق القدس و ترکی بختیاری در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۶۱ در عملیات والفجر مقدماتی به درجه رفیع شهادت نائل شدند. آیین تشییع و خاکسپاری مادر گرامی این دو شهید والامقام برگزار و در جوار فرزندان شهیدش آرام گرفت.

مادر شهیدان «منصوری» آسمانی شد

مادر شهیدان «حمیدرضا و علیرضا منصوری» از استان فارس به فرزندان شهیدش پیوست.

مرحومه حاجیه خانم «صغری حسینی»، مادر شهیدان «حمیدرضا و علیرضا منصوری» از شهدای شهرستان آباده در سن ۹۵ سالگی به دلیل کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت.
پیکر آن مرحومه در شهرستان آباده تشییع و در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده  شد.
گفتنی است شهید علیرضا منصوری ۱۳ شهریور سال ۱۳۶۴ در عملیات کربلای ۴ در جبهه غرب به شهادت رسید و شهید حمیدرضا منصوری نیز ۲۷ فروردین سال ۱۳۶۶ در جاده سردشت به بانه به فیض شهادت نائل آمد.

درگذشت پدر شهیدان «مقدم»  

پدر گرانقدر شهیدان «فریده، حمیده، هانی، مصطفی و حبیب مقدم» و همسر شهیده «زهرا عساکره» به فرزندان و همسر شهیدش پیوست.

 حاج عبدالحسین مقدم پدر گرانقدر این شهیدان به دلیل کهولت سن، در بیمارستان آپادانا اهواز به دیار باقی شتافت. وی پس از سال‌ها صبوری و پایداری سرانجام به جمع فرزندان و همسر شهیدش پیوست.
آیین تشییع پیکر این پدر صبور و مهربان عصر برگزار و در آرامستان سید سجاد شهرستان بندر امام خمینی(ره) به خاک سپرده شد.
گفتنی است شهیدان مقدم در جریان بمباران هوایی رژیم بعث عراق در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha