پروازهای فوق‌العاده هما به «بیروت» و «کراچی» مجوز گرفت

تهران - ایرنا - شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از برقراری دو پرواز فوق‌العاده به دو فرودگاه کراچی و بیروت در تاریخ ۱۹ تیر ماه خبر داد.

روابط عمومی هواپیمایی هما عصر سه شنبه در اطلاعیه‌ای نوشت: با توجه به تقاضای هموطنان مقیم دو کشور پاکستان و لبنان برای بازگشت به کشور با هماهنگی وزارت امور خارجه و سازمان هواپیمایی کشوری، مجوز انجام دو پرواز فوق‌العاده برای مراجعت هموطنان مقیم دو کشور یاد شده برای «هما» صادر شد.

براساس برنامه‌ریزی انجام شده، پرواز فوق‌العاده‌ای برای مراجعت هموطنان مقیم پاکستان در ساعت ۷ و ۴۰ دقیقه روز ۱۹ تیرماه امسال با پرواز شماره ۸۱۲ از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به مقصد فرودگاه کراچی انجام می‌شود.

بازگشت این پرواز در همان روز با شماره پرواز ۸۱۳ در ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی انجام و در ساعت ۱۵ و ۱۰ دقیقه در فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به زمین خواهد نشست.

همچنین پرواز فوق‌العاده‌ای نیز به منظور بازگرداندن هموطنان مقیم لبنان برنامه‌ریزی شده است که براساس برنامه، این پرواز در روز ۴ تیرماه امسال با شماره پرواز ۶۶۱ در ساعت ۱۳ و ۴۰ دقیقه به مقصد فرودگاه رفیق حریری بیروت انجام می‌شود.

بازگشت این پرواز در همان روز، با پرواز شماره ۶۶۰ در ساعت ۱۶ به وقت محلی فرودگاه بیروت را ترک و در ساعت ۲۰ وارد فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =