اعضای باند سارقان دوربین‌های مداربسته در بابل دستگیر شدند 

ساری- ایرنا- فرمانده انتظامی بابل از دستگیری اعضای باند سارقان دوربین‌های مدار بسته با ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس مازندران ، سرهنگ سیدمحسن جعفری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت دوربین های مداربسته نصب شده در اماکن خصوصی و عمومی، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی بابل افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان با انجام اقدامات پلیسی، سارق را که دارای سایقه سرقت در این شهرستان بوده به عنوان مظنون شناسایی وپس از هماهنگی های قضائی دستگیر کردند.
سرهنگ جعفری خاطر نشان کرد: این سارق حرفه ای در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۱۲ فقره سرقت دوربین های مداربسته در این شهرستان با همکاری ۲ نفر از همدستانش اعتراف کرد.
وی از دستگیری همدستان متهم در ادامه این عملیات خبر داد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان بابل به شهروندان توصیه کرد تا هشدار های پلیس را در خصوص پیشگیری از سرقت جدی گرفته و در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوکی مراتب را سریعا به پلیس۱۱۰ اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =