۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۸
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 83831453
۰ نفر

برچسب‌ها

افزایش گشت‌های انتظامی در قزوین

قزوین - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با پلیس، همزمان با آغاز فصل تابستان و در راستای تامین امنیت عمومی، گشت‌های انتظامی در استان افزایش می‌یابد.

 منوچهر حبیبی روز سه شنبه در نشست کمیته امنیت عمومی استان قزوین گفت: امنیت و آرامش زیربنای حیات و تلاش و پیشرفت جامعه محسوب می‌شود و انتظار مردم از متولیان امر، برقراری امنیت و آرامش در حد مطلوب است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه دستگاه‌های مختلفی در تأمین امنیت عمومی تلاش می‌کنند،افزود: تامین امنیت وظیفه‌ای فرابخشی است اما مهم ترین بخش ایجادکننده امنیت در جامعه خود شهروندان هستند و هر جا مشارکت و همراهی مردم با متولیان این امر بیشتر شود، امنیت واقعی محقق خواهد شد.

حبیبی با تاکید بر اینکه مردم از دستگاه‌های امنیتی انتظار واکنش سریع دارند و باید با اخلالگران نظم عمومی برخورد جدی شود، تصریح کرد: امروز اقتدار در مقابل برهم زنندگان نظم از همه چیز مهمتر است و رویکرد نیروی انتظامی استان باید مقابله جدی و بدون اغماض با قانون شکنان و برهم زنندگان نظم عمومی در استان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: در فصل تابستان گشت‌های نیروی انتظامی در مواقع مختلف هر روز بیشتر می‌شود و از خانواده‌ها درخواست می‌شود مراقبت‌های بیشتری داشته باشند تا عرصه بر اخلالگران و اراذل و اوباش تنگ‌تر شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =