۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۲
کد خبرنگار: 776
کد خبر: 83831422
۰ نفر

برچسب‌ها

ماسک بزنیم

تهران- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: در شرایطی که امکان رعایت کامل فاصله‌گذاری اجتماعی وجود ندارد، بر استفاده همگانی از ماسک توصیه اکید می‌شود.

دکتر جلیل کوهپایه زاده روز سه شنبه در حاشیه راه اندازی واحدهای سی تی اسکن و اندوسکوپی در بیمارستان شهدای یافت آباد در جمع خبرنگاران، بر لزوم زدن ماسک تاکید کرد و گفت: در شرایط فعلی هم بیماران و هم سایر افراد از ماسک استفاده کنند.

وی بیان داشت استفاده ماسک هم برای جلوگیری از انتقال بیماری و هم برای حفاظت افراد سالم از نظر علمی اثبات شده و استفاده همگان از ماسک ضروری است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران تاکید کرد: در فضاهای بسته، حتی در صورت استفاده از ماسک نباید به مدت طولانی در کنار هم قرار بگیریم.

وی اظهار داشت: یکی از کمبودهای اصلی این بیمارستان دستگاه سی تی اسکن بود که امروز (سوم مرداد ماه) این دستگاه پیشرفته در این مرکز درمانی نصب و راه اندازی شد.

کوهپایه زاده اظهار امیدواری کرد که در سال های پیشرو تجهیزات پیشرفته دیگری در این بیمارستان نصب و راه اندازی شود تا خدمات بهتری به مردم منطقه ارایه شود.

وی ادامه داد: برای پاسخگویی مطلوب به نیازهای مردم، تجهیزات این بیمارستان را باید به روزتر، مجهزتر و کامل تر کنیم.

واحدهای سی تی اسکن و اندوسکوپی بیمارستان شهدای یافت آباد تهران امروز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران و مسئولان این دانشگاه و بیمارستان راه اندازی شد. همچنین بخش داخلی بیمارستان پس از بازسازی مورد بهره برداری مجدد قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =