هجدهمین نمایشگاه دام و طیور اصفهان گشایش یافت

اصفهان- ایرنا- هجدهمین نمایشگاه کشوری دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی با حضور مسوولان و تولیدکنندگان در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گشایش یافت.

این نمایشگاه از سوم تا ششم تیرماه در محل برپایی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی برپا شده است.

شرکت‌های فعال در حوزه‌های ژنتیک، خوراک دام و طیور و آبزیان، مکمل‌های غذایی دام و طیور، تولید روغن و اسید چرب، لوازم مرغداری و جوجه کشی، تولید باسکول و تجهیزات دام و طیور و آبزیان در این نمایشگاه حضور دارند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های استان اصفهان گفت: امروز هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور و نخستین نمایشگاه استان در سال جاری پس از شیوع ویروس کرونا افتتاح شده است.

علی یارمحمدیان افزود: امیدواریم این نمایشگاه نقطه آغازی برای رویدادهای تجاری استان بوده و بتواند رونق اقتصادی را به صنایع مختلف و شهر اصفهان بازگرداند.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه ۱۱۰ شرکت تولید در زمینه‌های مختلف صنعت دام، طیور و دامپزشکی از ۱۰ استان اصفهان، قزوین، تهران، خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری، فارس، یزد، مازندران، البرز و قم در بیش از هشت هزار مترمربع فضای نمایشگاهی حضور دارند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان ادامه داد: نمایشگاه‌ها و صنعت نمایشگاهی در ابتدای بیماری کرونا از اولین بخش‌های اقتصادی بودند که به دلیل مسوولیت و رسالت اجتماعی رویدادهای تجاری خود را لغو کردند.

وی اضافه کرد: متاسفانه با شیوع ویروس کرونا در کشور صنعت نمایشگاهی مورد بی مهری قرار گرفت و حتی جز مشاغل آسیب دیده از شیوع این ویروس قرار نگرفت.

یارمحمدیان بیان کرد: علی رغم اینکه فعالان صنعت نمایشگاهی پیگیری‌های متعددی توسط انجمن‌های نمایشگاهی در سطح کشور انجام دادند اما نتیجه‌ای در برنداشت.

وی اظهار داشت: نمایشگاه بهترین و کوتاه‌ترین راه حل برای رونق و جهش تولید و رونق اقتصادی در کشور است.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روزهای سوم تا ششم تیرماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برپا خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =