مشکل تصفیه خانه واحدهای تولیدی و صنعتی فردیس مرتفع می شود

کرج - ایرنا - فرماندار فردیس با اشاره به مشکلات زیست محیطی در بخش صنعت این شهرستان گفت: با احداث تصفیه خانه مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی فردیس مرتفع می شود.

ابوالفضل اینانلو روز سه شنبه در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس افزود: شهرک صنعتی سیمین دشت تصفیه خانه فاضلاب ندارد و بعضی از واحدهای تولیدی برای افزایش ظرفیت تولید نیاز به تایید محیط زیست دارند اما اداره محیط زیست به خاطر نبود تصفیه خانه مجوز صادر نمی کند.

وی ادامه داد: موضوع تصفیه خانه فاضلاب صنعتی سیمین دشت با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز درمیان گذاشته شد و همینطور دستور استاندار البرز هم است این دو مورد مرتفع شود زیرا در بحث اشتغال تاثیر بسزایی دارد.

 فرماندار فردیس گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سیمین دشت و تصفیه خانه شهر فردیس را پیگیر هستیم و اگر بتوانیم ظرفیت تصفیه خانه شهر فردیس را ارتقا دهیم تا با شهرک صنعتی ادغام شود زمینه احداث  تصفیه خانه جدید فراهم است.

وی افزود: اگر کارگران مطالبه ای از صاحبان صنایع دارند دستگاه قضایی به گونه ای برخوردکند که خط تولید توقیف نشود و شاکی هم به مطالبات خود برسد.

مدیرعامل  شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس نیز گفت: این شهرک  حدود ۳۰۰ واحد صنعتی و تولیدی با ۱۰ هزار کارگر  دارد.

فرشته محمودی بیان داشت: شهرک صنعتی سیمین دشت از ظرفیت بالایی برای شکوفایی اقتصادی و تولیدی برخوردار است .

 وی از عمده ترین مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی را بحث بیمه و دارایی ذکر کرد .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =