راه اندازی پروازهای مسافری توسعه البرز را سرعت بخشید

کرج - ایرنا- فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز گفت که با راه اندازی بخش مسافری فرودگاه بین المللی پیام، روند توسعه این استان سرعت پیدا کرده است.

 سردار سید یوسف مولایی روز سه شنبه دربازدید سرزده که از این منطقه داشت  در گفت وگو با خبرنگاران ضمن مناسب توصیف کردن امنیت پروازی این فرودگاه عنوان کرد: سطح امنیت پرواز در فرودگاه پیام نسبت به فعالیت های خود فرودگاه بسیار خوب است، اما به طور طبیعی متناسب با توسعه فعالیت هایش سطح امنیت آن نیز باید افزایش یابد.

وی با اشاره به توسعه زیر ساخت ها در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام افزود: فرودگاه در این زمینه خوب عمل کرده و بخشی از زیر ساخت هایی را که نداشتند توانسته اند کامل کرده  و از نظر تخصصی و فنی نیز با داشتن متخصصان توانمند، امکانات فنی مورد نیاز را تامین کردند.

مولایی در ادامه با اشاره به نقش این فرودگاه در توسعه استان و اینکه راه اندازی بخش مسافری پیام، کرج را ۱۰ سال به جلو برد گفت: اعتقاد سپاه امام حسن مجتبی(ع) بر این است که راه اندازی فرودگاه بین المللی پیام، می تواند به توسعه استان در ابعاد  مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و حتی روانی کمک کند، چرا که توسعه هر چه بیشتر این فرودگاه می تواند زمینه ساز اشتغال بیشتر، توسعه حمل و نقل شهری و در کل به نفع مردم و استان است.

وی ادامه داد: به همین منظور ما نیز با توجه به دستاوردهای خوبی که پیام می تواند به استان و مردم داشته باشد از این ظرفیت موجود در استان در حد توان خودمان حمایت خواهیم کرد.

بخش مسافری فرودگاه بین المللی پیام از سال گذشته به مقصدهای مشهد مقدس و کیش راه اندازی که در ادامه توسعه این پروازها، اهواز نیز به مسیرهای جدید پروازی از این فرودگاه افزوده شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =