روستاهای البرز از اینترنت پرسرعت برخوردار می شوند

کرج- ایرنا- استاندار البرز گفت: روستاهای این استان از اینترنت پرسرعت و آنتن دهی قوی شبکه های تلفن همراه برخوردار می شوند.

به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، عزیزاله شهبازی در حاشیه دیدار با وزیر ارتباطات، فناوری و اطلاعات که روز دوشنبه در محل این وزارتخانه برگزار شد افزود:مقرر شد شبکه های تلفن همراه براساس تعهدات خود نسبت به حل مشکل عدم آنتن دهی در نقاط مختلف استان البرز اقدام کنند که یکی از نقاط جاده کرج_ اشتهارد بود.

وی اضافه کرد: در این دیدار به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، معاونان و مسوولان مربوطه در حوزه موضوعات البرز، حضور یافتند.

شهبازی گفت: پوشش اینترنتی و تلفن همراه در روستاهای البرز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد که معاون امور روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حساسیت و اهتمام ویژه نسبت به رفع مشکلات نقاط کور روستایی اقدام کند.

وی ادامه داد: همچنین مصوب شد که مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز نیز نظارت ویژه ای بر روند اجرای این برنامه در روستاها داشته باشد.

وی افزود: نقاط کور تلفن همراه و اینترنتی در آزادراه تهران_ شمال و ۱۰ کیلومتر از آزادراه ادامه همت در البرز مطرح شد که دستور لازم برای رفع مشکلات از سوی وزیر ارتباطات صادر شد.

استاندار البرز اضافه کرد: مقرر شد شبکه های تلفن همراه براساس تعهدات خود نسبت به حل مشکل عدم آنتن دهی در نقاط مختلف استان البرز اقدام کنند که یکی از نقاط جاده کرج_ اشتهارد بود.

وی گفت: درخواست احداث ساختمان نمایندگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در البرز مطرح شد و دکتر جهرمی دستور داد که اقدامات لازم در این خصوص صورت گیرد.

شهبازی گفت: در رابطه با فیبر نوری اماکنی که از سوی استانداری اعلام می شود نیز از سوی وزیر ارتباطات دستور لازم اخذ شد.

استان البرز حدود ۲۸۰ روستا دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =