۲ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۳
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 83830326
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز طرح سنجش سلامت از ۲۱ تیر در خوزستان

اهواز - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: طرح سنجش سلامت نوآموزان اول ابتدایی از ۲۱ تیر در خوزستان آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا کوروش مودت روز دوشنبه در نشست هماهنگی طرح سنجش سلامت در خوزستان در محل اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان بیان کرد: برای اجرای طرح سنجش سلامت امسال در استان ۷۰ پایگاه در نظر گرفته شده است .

وی با اشاره به اینکه طرح سنجش سلامت با رعایت پروتکلهای بهداشتی  انجام خواهد شد افزود: مثل سال های گذشته از ساعت هشت صبح تا ۱۲ ظهر پایگاه‌های سنجش سلامت فعال هستند.در سال‌های گذشته هر پایگاه روزانه ۴۰ نوآموز پذیرش داشت که امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا ۲۰ نوآموز پذیرش خواهد شد.

مودت ادامه داد: طرح سنجش سلامت باید از اول مرداد آغاز می شد اما امسال به دلیل اینکه مدارس از ۱۵ شهریور بازگشایی خواهند شد طرح سنجش سلامت دانش‌آموزان از ۲۱ تیر و زودتر شروع می‌شود واز ۱۵ تیر نوبت دهی آغاز می‌شود.

رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان نیز در این نشست بیان کرد: از روز چهارشنبه هفته جاری در تمامی مدارس ابتدایی استان سامانه سنجش سلامت فعال خواهد شد و متقاضیان از ۱۵ تیر امکان نوبت گیری دارند.

علی ممبینی گفت: از۲۱تیر طرح سنجش سلامت در تمام استان آغاز می‌شود و ۷۴ هزار نوآموز پایه اول ابتدایی در این طرح شرکت می‌کنند.

وی افزود: از مهر امسال نیز سنجش سلامت نوآموزان دوره پیش دبستانی شروع میشود؛ در مرداد و شهریور سنجش نوآموزان پیش دبستانی انجام نمی‌شود و در مهر و آبان نوآموزان پیش دبستانی سنجش سلامت خواهند شد.

وی گفت: از خانواده ها تقاضا داریم که با رعایت پروتکل بهداشتی برای سنجش سلامت فرزندان خود به مراکز اعلام شده مراجعه کنند.

ممبینی ادامه داد: مردم این اطمینان را داشته باشند که آموزش و پرورش در انجام این طرح بهداشت لازم را رعایت می‌کند تا مشکلی در بخش بهداشت ایجاد نشود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =