۷۳ هزار واحد مسکن ملی در استان تهران ساخته می‌شود

تهران- ایران- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از تکمیل ۹۷ درصدی مسکن مهر تهران خبر داد و گفت: برای استان تهران ۷۳ هزار واحد مسکن ملی اختصاص یافته که از این تعداد ۲۰ هزار واحد در استان تهران و ۴۶ هزار واحد در شهرهای جدید این استان خواهد بود.

«خلیل محبت‌خواه» عصر امروز (دوشنبه) در مراسم انعقاد تفاهمنامه با بخش خصوصی در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد با اشاره به شعار امسال، افزود: تحقق شعار جهش تولید ساخت مسکن در استان تهران را در دستور کار داریم، از انبوه سازان برای تسریع و افزایش تولید دعوت کردیم و این تفاهمنامه امروز منعقد می‌شود که به افزایش ساخت و تولید مسکن کمک می‌کند.

محبت‌خواه با بیان اینکه پروژه مسکن مهر استان تهران به پیشرفت فیزیکی ۹۷ درصدی رسیده است، گفت: این آمار منهای به شهرهای جدید است، ۳۰۶ واحد مسکن مهر در کل استان باقی مانده است که مشکل حقوقی و تعاونی دارد و به زودی این واحدها را تحویل می‌ دهیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران ادامه داد: تاکنون دو بار آگهی دادیم تا تمام کسانی که پروژه نیمه‌کاره مسکونی یا اراضی مناسب دارند وارد همکاری با دولت شوند و نسبت به خروج این پروژه‌ها از رکود اقدام کنند.

محبت‌خواه درباره پروژه  مسکن ملی تهرانسر نیز گفت: ۹۰۰ واحد در قالب این پروژه در حال ساخت است و همچنین یک هزار و ۱۰۰ واحد دیگر هم به فراخوان گذاشته می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =