انتخاب اعضای مجمع خیرین ازدواج گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - انتخاب اعضای مجمع خیرین ازدواج گلستان، غرق‌شدن ۲ کودک در آب‌بندان شهر دلند و لایروبی همه رودخانه‌های کردکوی از جمله خبرهای کوتاه روز دوشنبه گلستان است.

اعضای مجمع خیرین ازدواج گلستان پس از برگزای انتخابات بین ۱۶ داوطلب احراز این مسوولیت امروز دوشنبه در گرگان مشخص شدند.

محمدعلی محمدی‌نیک، ناصر گرزین، محمد باقر جلالی، رسول گرگیج، سیدرضا حسینی، عصمت برزگر، محمد شهرکی، سیدتقی میرکریمی و رضا سلطانی اعضای اصلی و یحیی بابایی به عنوان بازرس اصلی مجمع خیرین ازدواج گلستان انتخاب شدند.

محمدعلی محمدی نیک رییس دبیرخانه مجمع ملی خیرین ازدواج کشور در این جلسه  گفت که کاهش انگیزه برای ازدواج و بالا رفتن سن تشکیل خانواده در جوانان یکی از دغدغه های مهم مسوولان و خانواده ها است که حمایت از آسان کردن مراحل ازدواج با حمایت خیرین می تواند موجب ترغیب جوانان به تشکیل خانواده شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان هم گفت: مجمع خیرین ازدواج با هدف توانمندسازی جوانان و تسهیل تشکیل زندگی و تقویت و تحکیم نهاد خانواده و زوج های جوان تأسیس شد.

به گفته قاسم برزمینی این مجمع ضمن ارایه تسهیلات کم بهره به زوج های جوان، برگزاری مراسم ازدواج، تهیه جهیزیه و اعزام زوج های جوان به سفرهای زیارتی را در دستور کار قرار خواهد داد.

**

مسوول روابط عمومی اورژانس گلستان از غرق شدن ۲ کودک در آب بندان شهر دلند از توابع شهرستان رامیان خبر داد و گفت: گزارش غرق شدگی این ۲ کودک ۸ و ۱۲ ساله ظهر امروز به اورژانس اطلاع داده شد اما حین حضور در محل، کودکان فاقد علائم حیاتی بودند.

**

فرماندار مراوه تپه گفت: عملیات آسفالت روستای پلی سفلی بخش گلیداغ این شهرستان به مساحت هزار و ۱۰۰ مترمربع و اعتبار یک میلیارد ریال به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با مشارکت دهیاری روستا انجام شد.

**

مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان از تمدید تکمیل اطلاعات متقاضیان ثبت نام شده به شکل پیامکی در طرح اقدام ملی مسکن تا ساعت ۲۴ روز جمعه ششم تیرماه سالجاری خبر داد.

**

حسین احمدی فرماندار بندرگز گفت که همکاری داوطلبانه سمن‌ها برای تذکر و رعایت نکات بهداشتی به آموزش ها سرعت می‌دهد و نقش زیادی در قطع زنجیره ابتلا به ویروس کرونا دارد.

**

قدمنان فرماندار کردکوی گفت: با اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار، همه رودخانه های فصلی و دائمی این شهرستان لایروبی شد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =