چیلاورت: مارادونا با شنیدن اسم «آزمایش دوپینگ» از کوره در رفت

تهران- ایرنا- «خوزه لوئیس چیلاورت» معتقد است که «دیگو مارادونا» حتی یک درصد از موفقیت‌های «لیونل مسی» را کسب نکرده و اینکه اسطوره آلبی سلسته با شنیدن حرف «آزمایش دوپینگ» از کوره در رفته است.

موفقیت مارادونا در جام جهانی همواره همچون چوبی بر سر مسی فرود آمده است اما چیلاورت معتقد است که صندوقچه افتخارات مسی گویای همه چیز در مورد فوق ستاره آرژانتینی آبی اناری‌ها است.

چیلاورت در گفت‌وگو با رادیو ریواداویا گفت: مسی بدون شک بهترین بازیکن جهان است؛ مارادونا حتی یک درصد از چیزهای را که مسی به دست آورده، کسب نکرده است.

وی ادامه داد: آرژانتینی‌ها باید از مسی سپاسگذار باشند که او به جای اسپانیا، آرژانتین را به عنوان تیم ملی انتخاب کرد؛ دیدن بازی او لذتبخش است.

چیلاورت و مارادونا مدت‌ها است که با یکدیگر مشکل دارند؛ مشکلی که البته می‌تواند در نظر اسطوره پاراگوئه‌ای در مورد مارادونا نقش داشته باشد.

وی با یادآوری تقابل خود با مارادونا در جریان دیدارمابین تیم های سارسفیلد و بوکاجونیورز که چیلاوت در آن از روی یک ضربه ایستگاهی موفق به گلزنی شد، افزود: مارادونا به من بی‌احترامی کرد و من هم جوابش را دادم. به او گفتم که امروز آزمایش دوپینگ می‌گیرند و او هم عصبانی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =