۳۸۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کهگیلویه و بویر احمد کشف شد

یاسوج- ایرنا- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۸۲ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک و هروئین در یک هفته گذشته در این استان کشف و ضبط شد.

سردار مهدی انصاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در یک هفته گذشته با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان‌ های تابعه در ۲ عملیات جداگانه و غافلگیرانه ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم شدند.

وی افزود:در این عملیات ها ، ۳۸۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر از باندهای قاجاق کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مواد کشف شده شامل تریاک و هروئین بوده است و در این رابطه ۴۲ نفر قاچاقچی دستگیر شدند.

سردار انصاری ابراز داشت: همچنین ۱۰ دستگاه خودروی حامل مواد مخدر توقیف شد.

وی تصریح کرد: افراد دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: امسال با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان‌های تابعه ۲ تن و ۱۷ کیلو و  ۸۵۵ گرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است.

سال ۹۸ حدود ۶ تن انواع مواد مخدر در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شد.

افزون بر ۱۲ هزار نفر معتاد در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده اند و آمار ها نشان می دهند که کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ ضریب گرایش به مواد مخدر و یا شیوع آن در کشور از استان‌های پاک کشور است.

کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر به یکی از محورهای حمل و توزیع مواد مخدر از جنوب و شرق به مناطق مرکزی و غرب کشور تبدیل شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =