نبی خطاب به داوران: چشم فدراسیون به دست و سوت‌های شماست

تهران- ایرنا- دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: داوران جایگاه مقدسی دارند و نباید بگذاریم برخی از رسانه‌ها با فشار و موضوعات مختلف تمرکز آنها را به هم بزنند. چشم فدراسیون به دست و سوت‌های آنهاست.

مهدی محمدنبی در سمینار یک روزه داوران لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: شرایط ویروس کرونا که تمام دنیا از جمله کشور ما را فرا گرفته، باعث شده تا آداب مسابقات و تمرینات و همچنین نوع مقررات و روش‌های داوری از حساسیت ویژه‌ای برخوردار باشد و تا آنجایی که من اطلاع دارم سه تعویض به پنج تعویض تغییر یافته است.

وی در ادامه افزود: با توجه به حساسیت‌های هفته‌های پایانی لیگ از شما می‌خواهم به گونه‌ای در زمین مسابقه، بازی‌ها را مدیریت کرده و از سلامتی و موقعیت اجتماعی‌تان مواظبت کنید، چرا که مسوولیت‌تان سنگین است و به عنوان مسوول فدراسیون در زمین مسابقه هستید. برهمین اساس وظایف‌تان سنگین و دشوار است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال همچنین خاطرنشان کرد:  آنچه مسلم است در کنار این وظایف مهم به لحاظ فنی و مدیریتی، میدان مسابقه جای آزمون  و خطا نیست و باید تلاش کنیم مسابقات هفته‌های پایانی را با سلامتی و صلابت به پایان برسانیم. با توجه به پروتکل‌های بهداشتی در صورت تغییر زمان مسابقات یا دستورالعمل‌های جدید از ستاد ملی کرونا، متعاقبا موارد جدید به شما اعلام خواهد شد.

محمدنبی در پایان گفت: داوران جایگاه مقدسی دارند و نباید بگذاریم برخی از رسانه‌ها با فشار و موضوعات مختلف تمرکزتان شما را به هم بزنند. چشم فدراسیون به دست و سوت‌های شماست. امیدوارم مسابقات را با صلابت ، همبستگی و یک رفاقت خوب قضاوت کنید و در اتمسفر رسانه‌ای قرار نگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =