شاهد اتفاقات خوب در تنیس خواهیم بود

تهران- ایرنا- معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: با رویکرد جدید فدراسیون تنیس، شاهد اتفاقات خوب در آینده تنیس خواهیم بود.

«سید عبدالحمید احمدی» روز دوشنبه در گفت‌وگویی، دیدار با «داود عزیزی» رییس جدید فدراسیون تنیس را مثبت ارزیابی کرد و اهمیت برنامه‌های همگانی فدراسیون تنیس را مورد توجه قرار داد.

وی تصریح کرد: در دیدار با رییس جدید فدراسیون تنیس برنامه‌های همگانی این رشته را مرور کردیم و قرار شد که برنامه چهارساله این فدراسیون با رویکرد توسعه و ترویج این رشته در استان‌ها و کانون‌های جمعیتی تدوین و ارائه شود.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از رشته تنیس به عنوان ورزشی نام برد که قابلیت فراگیری در کانون‌های جمعیتی از جمله دانش‌آموزان‌، دانشجویان، کارگران، بسیج و نیروهای مسلح را دارد و با تعامل و همکاری بین فدراسیون و نهادهای ذیربط امکان افزایش جمعیت ورزشکار سازمان‌یافته این فدراسیون از پنج هزار نفر به پانصدهزار نفر وجود دارد.

احمدی رویکرد رییس فدراسیون برای در اختیار گرفتن پنج زمین تنیس در هر استان بر اساس طرح آمایش را مثبت ارزیابی کرده و اظهار داشت: در هر استان به طور بالقوه قابلیت‌های خوبی در زمینه مکان‌های ورزشی داریم که رویکرد رییس جدید برای بهره‌گیری از این فرصت برای تنیس می‌تواند موجبات رشد و توسعه تنیس را رقم زده و ظرفیت جدیدی را برای پیشرفت تنیس کشورمان بوجود آورد.

معاون وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد با رویکرد جدید در این فدراسیون شاهد اتفاقات خوب در آینده تنیس خواهیم بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =