رییس فدراسیون تنیس خواستار اختصاص پنج زمین در هر استان شد

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون تنیس در نامه‌ای به مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها، خواستار اختصاص پنج زمین تنیس در قالب موافقت‌نامه‌های تملک دارایی ادارات کل استانی با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی شد.

«داود عزیزی» رییس فدراسیون تنیس روز دوشنبه در نامه‌ای به مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها، با اشاره به بند ۳ قانون اساسی که دولت را موظف به ورزش رایگان برای تمامی سطوح و اقشار جامعه کرده است، از رشته تنیس به عنوان ورزشی مفرح، خانوادگی و زیبا نام برده که دارای کمترین هزینه در زمینه احداث زیر ساخت‌ها است و قابلیت فراگیری و توسعه در کشور را نیز دارد.

در ادامه این نامه رییس فدراسیون تنیس از مدیران کل استانی تقاضا کرده است که با هدف توسعه تنیس در مراکز استان و شهرستان‌ها، در قالب موافقت‌نامه‌های تملک دارایی اداره کل ورزش و جوانان هر استان با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و با استفاده از اعتبارات مندرج در جدول ١-١٠ قانون بودجه سال ١٣٩٩، نسبت به در نظر گرفتن حداقل پنج زمین تنیس با عنوان مرکز ملی تنیس ایران اقدام کنند.

عزیزی در این نامه در نظر گرفتن طرح آمایش سرزمینی جمعیت این رشته در استان و شهرستان‌های تابعه را مورد توجه قرار داده است.

آنچه مسلم است تحقق این مهم می‌تواند موجبات افزایش زمینه توسعه و پیشرفت تنیس کشور را همراه با رونق بیشتر ارمغان آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =