۲ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۲
کد خبرنگار: 1785
کد خبر: 83830047
۰ نفر

برچسب‌ها

داریوش ارجمند مرزیار افتخاری شد

تهران - ایرنا - فرمانده مرزبانی ناجا، داریوش ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون را به عنوان مرزیار افتخاری فرماندهی مرزبانی ناجا منصوب کرد.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، بازیگر نقش مالک اشتر در سریال تلویزیونی «امام علی(ع)» با حضور در ستاد مرزبانی ناجا، با سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی ناجا دیدار و گفت وگو کرد.

سردار گودرزی در این دیدار ضمن قدردانی از حضور داریوش ارجمند در ستاد مرزبانی ناجا، وی را از چهره‌های ماندگار و فرهنگی کشور دانست و گفت: درخواست داریم به عنوان یک چهره فرهنگی در مرز حضور پیدا کنید و از نزدیک شاهد رشادت‌های مرزبانان در مرزهای کشور باشید و تلاش‌های آنها را به عموم مردم انعکاس دهید.

داریوش ارجمند نیز در این دیدار، امنیت کشور را مرهون تلاش‌های مرزبانان دانست و افزود: مرز مانند گلوگاه است و این مرزبانان هستند که با مشقت‌های فراوان در مقابل قاچاق، شرارت و انواع تهاجمات در مرزها ایستادگی می‌کنند.

وی با بیان اینکه مرز و مرزبانی تعطیلی ندارد، ادامه داد: همانطور که مدافعان حرم با داعش می‌جنگند، مرز ما نیز حرم ما است و مرزبانان وظیفه دارند از حرم ایران اسلامی دفاع کنند.

بازیگر فیلم سینمایی «آدم برفی» همچنین انتصاب سردار گودرزی به عنوان فرمانده مرزبانی ناجا را تبریک گفت و برای وی و همه مرزبانان در سراسر کشور آرزوی موفقیت کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =