۲ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۱۲
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83830003
۰ نفر

برچسب‌ها

مسابقات ناین بال خراسان رضوی برگزار شد

مشهد- ایرنا- رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس خراسان رضوی گفت: مسابقات قهرمانی پاکت بیلیارد در رشته ناین بال مردان و بانوان این استان به مدت سه روز در مشهد برگزار شد.

احمد سلطانی روز دوشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: در این مسابقات که با حضور ۳۲ ورزشکار برگزار شد امیر عباس دانشور بر سکوی نخست ایستاد و محمد صادق عیدی، حسام لواسانی و آرین مهدیانی مقام دوم تا چهارم را از آن خود کردند.

وی ادامه داد: مسابقات ناین بال مردان از سی و یکم خرداد ماه به مدت دو روز برگزار شد و در مسابقات ناین بال بانوان هم که از دیروز به مناسبت دهه کرامت و با حضور هشت ورزشکار برگزار شد زهره رمضان زاده به مقام قهرمانی رسید، شادی هومانیان دوم شد، نگار خدادی و سمیه سلطانپور نیز مقام سوم و چهارم را کسب کردند.

رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس خراسان رضوی گفت: پیش از این هم مسابقات بولینگ و اسنوکر قهرمانی استان در اواخر خرداد ماه امسال برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند.

سلطانی افزود: در این مسابقات علاوه بر استعدادیابی از  بین شرکت کنندگان، نفرات برتر نیز به عنوان بازیکنان تیم ناین بال خراسان رضوی انتخاب و به رقابت‌های کشوری اعزام خواهند شد.

در ناین بال بیلیارد توپ‌ها به شکل لوزی چیده می‌شوند که توپ شماره یک در نوک آن قرار می گیرد و در وسط آنها توپ شماره ۹ قرار می‌گیرد.
ضربه شروع باید طوری زده شود که دست کم یک توپ (به جز توپ شماره ۹ و کیوبال) وارد سبد شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =