تخصیص ۱۳۰ میلیارد ریال برای رفع مشکلات دانشگاه علوم پزشکی دزفول

دزفول - ایرنا - نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود امکانات و نیروی انسانی در دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان گفت: پس از پیگیری‌های صورت گرفته، ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات دانشگاه علوم پزشکی دزفول و تامین تجهیزات به این دانشگاه اختصاص یافت.

به گزارش ایرنا سید احمد آوایی روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه سرپرستان فرمانداری ویژه دزفول در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان افزود: امروز ۹۰ میلیارد ریال از این اعتبار به حساب دانشگاه علوم پزشکی دزفول واریز شده و مابقی اعتبار نیز به زودی واریز خواهد شد.

وی پیگیری رفع مشکلات را ۹۵ درصد پروسه اداری دانست و افزود: یک دستگاه سی تی اسکن ۲ سال قبل قرار بوده به دانشگاه علوم پزشکی دزفول داده شود ولی متاسفانه هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

آوایی با تاکید بر لزوم حمایت از حقوق پرسنل درمان در پی شیوع کرونا اظهارداشت: مردم باید برای مبارزه با کرونا رفت و آمدها راکم کنند چراکه در شرایط جنگی هستیم.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی مسوولیت‌ها را امانت دانست و گفت: همانند دوران جوانی برای خدمت رسانی به مردم دزفول تلاش خواهم کرد.

وی با انتقاد از سیستم کند اداری گفت: متاسفانه بسیاری از امور اجرایی به صورت انقلابی انجام نمی‌شوند لذا باید برای به انجام رساندن آنها پیگیری فراوانی انجام داد.

آوایی نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید را یادآور شد و افزود: باید این نامگذاری را جدی بگیریم و برای تحقق آن تلاش کنیم.
وی از مسوولان دزفول خواست مغرور نشوند و برای رفع مشکلات مردم از ادارات و اتاق‌های خود بیرون آیند.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از استفاده نشدن نیروهای بومی در کارخانه‌های دزفول نظیر کربن بلک و فولاد اظهارداشت: گویا برخی قسم خورده بودند نیروی بومی استخدام نشود.

وی با اشاره به پیگیری مشکلات شهرستان دزفول در ماه‌های اخیر افزود: اشتغال با سخنرانی و بخشنامه درست نمی‌شود بلکه مسوولان باید امور سرمایه گذاری و حضور سرمایه گذاران در شهرستان را تسهیل کنند.

آوایی درخصوص گرانی اخیر نان گفت: نان را فقرا مصرف می‌کنند و ثروتمندان اغلب رژیم می‌گیرند لذا انتظار می‌رود حداقل برای وارد آمدن فشار کمتر به مردم این گرانی در چند مرحله اعمال شود.

وی باقدردانی از تلاش نیروی انتظامی برای تامین امنیت شهرستان دزفول گفت: نیروی انتظامی از کمبود امکانات و نیروی انسانی رنج می‌برد لذا مردم باید اقدامات پیشگیرانه بیشتری انجام دهند.

آیین تکریم و معارفه امید بن عباس و علی فرهمندپور سرپرستان قدیم و جدید فرمانداری ویژه دزفول روز دوشنبه با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار خوزستان، امام جمعه دزفول و جمعی از مسوولان شهرستان در سالن جلسات فرمانداری ویژه دزفول برگزار شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =