توسعه زیرساخت‌های خدمات الکترونیک در دستور کار دستگاه‌های اجرایی باشد

شهرری ـ ایرنا ـ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با بیان اینکه توسعه خدمات الکترونیک در دستگاههای اجرایی باعث مقابله با فساد، شفافیت و ارتقای پاسخگویی به ارباب رجویان می شود، تاکید کرد: توسعه زیرساخت‌های خدمات الکترونیک باید در دستور کار نهادهای دولتی باشد.

غلامرضا عباس پاشا روز دوشنبه در دومین جلسه شورای اداری شهرستان ری در سال ۹۹، اظهار داشت: توسعه خدمات الکترونیک زمینه ایجاد دورکاری و پاسخگویی ادارت حتی در زمان هایی مانند شیوع ویروس کرونا می شود.

وی با بیان اینکه کیفی سازی و ارتقای کیفیت خدمات دولتی به مردم باید در دستور کار ادارات قرار گیرد، افزود: نظام اداری پاسخگو و قوی موجب افزایش اعتماد عمومی به نظام سیاسی و ارتقای مشروعیت نظام می شود که باید در دستور کار مسئولان دستگاه های مختلف اداری قرار گیرد.

پاشا ادامه داد: مسئولان دستگاه های اجرایی باید بدانند که مالک اصلی ادارات دولتی مردم هستند و آنان به عنوان مستاجران و خدمتگزاران در ادرات دولتی پشت میزهایشان نشسته اند و هر زمانی امکان جابجاییشان وجود دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه صیانت از حقوق شهروندی باید تمامی ادارات دولتی استان تهران رعایت شود، افزود: تمامی مسئولان ادارات باید اقدامات لازم از جمله برگزاری کلاس های توجیهی در خصوص اطلاع مردم از حقوق خود در ادارات و همچنین نصب بنرهای اطلاع رسانی در مورد حقوق شهروندی را در ادارات اجرا کنند.

پاشا تاکید کرد: استقرار نظام شکایت های مردمی از کارمندان در دستگاه های دولتی، ملاقات مردمی روسای ادارات، توسعه خدمات الکتروینک و در حالت کلی تکریم ارباب رجوع باید در تمامی ادارات دولتی استان تهران در دستور کار قرار گیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز دشمنان نظام اسلامی ایران از سه راه تهاجم فرهنگی، تحریم های ظالمانه و اختلال در سیستم های اداری و فضای مجازی و الکترونیک به دنبال نفوذ در سیستم های اداری کشور هستند، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید با هماهنگی بین بخشی و به دور از هرگونه اختلاف به خدمات رسانی مطلوب به مردم اهتمام به ورزند.

معاون استاندار تهران ادامه داد: نهادینه کردن فرهنگ بهره وری در میان مدیران و کارمندان دولتی و همچنین ایجاد تحول در ادارات می توان در مقابل توطئه های دشمنان به خوبی استادگی کرد.

معاون استاندار تهران یادآور شد: مدیران دستگاه های اجرایی باید با تسلط شغلی، برنامه محوری، صداقت و فرهنگ ایثار می توانند موجب توسعه رضایتمندی در میان مردم شوند.

شورای اداری شهرستان ری امروز دوشنبه با حضور حجت الاسلام سید علی شاهچراغی امام جمعه شهرری، غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران، حسین توکلی کجانی فرمانداری ویژه شهرستان ری و جمعی از مسئولان و روسای دستگاه های اجرایی شهرستان ری در فرمانداری برگزار شد.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =