علی‌نژاد: برای ارتقای کُشتی به اسباب روز جهان مسلح شویم

تهران- ایرنا- معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان گفت: اگر می‌خواهیم حرف اول را در کشتی جهان بزنیم باید به اسباب روز مسلح شویم.

«مهدی علی‌نژاد» امروز (دوشنبه)  در جریان افتتاح سایت جدید فدراسیون کشتی افزود: یکی از ویژگی‌های فدراسیون موفق این است که در همه حوزه‌ها موفق باشد و یکی از این حوزه ها به روز بودن در حوزه الکترونیک است.ما اگر می‌خواهیم حرف اول در کشتی جهان بزنیم باید به اسباب روز مسلح شویم.

وی ادامه داد: «علیرضا دبیر» از زمان حضور در فدراسیون کشتی زحمات زیادی برای کشتی کشید. لیگ پویا، انضباط مالی و انضباط اداری حوزه‌هایی است که رییس فدراسیون کشتی به آنها رسیدگی کرده است.

وی در خصوص تامین بودجه فدراسیون کشتی اظهار داشت: هر میزانی که در توان باشد، به کشتی کمک می‌کنیم اما می‌دانیم این هزینه‌ها کفاف فدراسیون را نمی‌دهد و فدراسیون باید خودش هم همانطور که دبیر به دنبالش است، درآمدزایی داشته باشد. هر ورزشی یک بازار کناری دارد. فدراسیون‌ها بیشتر درگیر مسایل فنی و اداری هستند. فدراسیون‌ها باید به فکر درآمد زایی باشند.

علی‌نژاد یادآور شد:مکانیزم بودجه سال ۹۹ تغییر کرده است. ما ۱۰۰۰ امتیاز برای فدراسیون تعریف کردیم. هر فدراسیونی که مدال بیشتر بگیرد امتیاز بیشتر به دست می‌آورد و به طبع آن پول بیشتری می‌گیرد. تا اواسط تیر بودجه‌ها مشخص می‌شود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان همچنین با قدردانی از مسوولان سازمان لیگ کشتی گفت: برگزاری لیگ باعث پویایی یک رشته است. لیگ بایستی در خدمت تیم ملی باشد چون باعث آمادگی همیشگی کشتی‌گیران می‌شود. لیگ‌ چرخه اقتصادی را به حرکت در می‌آورد و باعث می‌شود کشتی گیران با آرامش روانی به تمرینات خود بپردازند. برگزاری لیگ در سال ۹۸ روی خیلی از حرف و حدیث‌ها از جمله اینکه لیگ برگزار نشود یا به صورت رفت و برگشت نباشد، خط بطلان کشید.

فدراسیون کشتی ایران در جدیدترین اقدام خود سایت قدیمی فدراسیون کشتی که سال‌ها در دسترس مخاطب بود را با شیوه جدیدی طراحی کرد و این سایت امروز با حضور «مهدی علی‌نژاد» معاون وزیر ورزش و جوانان و «علیرضا دبیر» رییس فدراسیون کشتی رونمایی شد.

دبیر، در این جلسه در مورد سایت جدید فدراسیون کشتی، گفت: دوست داریم فدراسیون کشتی در همه چیز اول باشد. از طرفی در نظر داشتیم که مخاطبان در مراجعه به سایت با راحتی بیشتری به اخبار و اطلاعات دسترسی داشته باشد.

کریمی، مسوول طراحی سایت فدراسیون کشتی، در مورد سایت و کار این سایت خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست رییس فدراسیون مبنی بر دسترسی راحت به اطلاعات سایت و به روز کردن سایت، طراحی‌های لازم را انجام دادیم و در همین مسیر سایت‌های باشگاه‌های مطرح جهان را بررسی کردیم و به یک الگوی مناسب که تقریبا شبیه هیچ سایتی نیست، رسیدیم.

وی ادامه داد: از جمله مواردی که در نظر گرفتیم این بود که اطلاعات قدیمی سایت حفظ شده و دسترسی به اخبار و اطلاعات گذشته همچنان ممکن خواهد بود که از مزایای این سایت جدید است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha