اصفهانیان: برای قرارداد ویلموتس جواب‌ پس دادیم

تهران- ایرنا- عضوت هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: در مورد قرارداد ویلموتس باید بگویم، جوابمان را به جاهایی که از ما سووال شده بود، دادیم.

«فریدون اصفهانیان» امروز (دوشنبه) در حاشیه کلاس توجیهی داوران در جمع خبرنگاران در مورد مفاد قرارداد ویلموتس و جزئیات آن افزود: جواب این‌ها را به صورت کتبی به آن جاهایی که از ما سووال شده بود دادیم.

وی در مورد اینکه عنوان شده بود پول قرارداد ویلموتس را باید اعضای هیات رییسه بدهند، تصریح کرد: به نظر آن کسی که این صحبت‌ها را مطرح کرده احترام می‌گذاریم اما این مملکت قانون دارد.

اصفهانیان در پاسخ به سووال دیگری در خصوص اینکه فدراسیون فوتبال چه اقداماتی را انجام داده که کمترین غرامت را به ویلموتس پرداخت کند، گفت: ما هم وکلای خودمان را داریم. 

وی در مورد استعفای وکلای فدراسیون فوتبال اضافه کرد: در جریان این مساله نیستم ولی وکلای فدراسیون فوتبال اعضای صاحب نظر در دادگاه عالی ورزش بودند و از شرایط به خوبی آگاه هستند.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال همچنین در مورد اینکه آیا «مهدی تاج» به تنهایی قرارداد مارک ویلموتس را بسته است، گفت: این یک کار جمعی بود و این تصمیم در هیات رییسه گرفته شد. باز هم می‌گویم که جواب‌هایمان را در مورد این پرونده پس دادیم.

اصفهانیان در مورد اینکه او تنها فردی است که با بازگشت «علی کفاشیان» به فدراسیون فوتبال موافق است، تصریح کرد: در این رابطه هیچ صحبتی انجام نشده و جلسه‌ای هم وجود نداشته است. اگر هیات رییسه نیاز باشد که جلسه با کفاشیان برگزار کند، این کار صورت خواهد پذیرفت.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در خصوص کلاس توجیهی داوران نیز گفت: این نشست، کلاسی برای شروع مجدد لیگ برتر بود. امیدوارم مفید واقع شود و داوران بتوانند با خیال آسوده‌تری کار داوری را در این شرایط کرونایی انجام دهند.

وی یادآور شد: در این جلسه به همه سووالات داوران پاسخ داده شد. الان در تمام کشورها مسابقات برگزار می‌شود. هنوز شرایط به حالت عادی بازنگشته و باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم. تمام این موارد به داوران گوشزد شد. داورانی که در شهرستان‌ها هم حضور داشتند، قرار است در محلی که برای آنها در نظر گرفته شده، حضور پیدا کرده و آزمایش مربوط به کرونا را بدهند. اگر برخی استان‌ها هم تنها یک نماینده داشته باشند باید به استان‌های مجاور بروند و آزمایش بدهند.

اصفهانیان در مورد ایراداتی که با اساسنامه فدراسیون فوتبال گرفته شد، خاطرنشان کرد: جواب دقیقی را در این مورد دریافت نکردیم اما من با «مهدی محمدنبی» دبیر کل فدراسیون فوتبال صحبت می‌کردم و او اعلام کرد که سیگنال‌های مثبت و خوبی را در این باره دریافت کردیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha