مدیران متخلف چند تالار پذیرایی تربت‌حیدریه به مرجع قضایی معرفی شدند

تربت‌حیدریه - ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه گفت: سه مدیر تالا پذیرایی این شهرستان به علت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در راستای جلوگیری از بیماری کرونا به مرجع قضایی معرفی شدند.

دانشگاه علوم پرشکی تربت‌حیدریه روز دوشنبه به نقل از الهام بهره‌مند گزارش داد: در بازرسی‌های شبانه و ارزیابی فاصله گذاری اجتماعی به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ توسط چک لیست‌های استاندارد شده از تالارهای پذیرایی، مشخص شد که ادامه فعالیت این اماکن می‌تواند خطر ابتلای افراد به بیماری را افزایش دهد.

وی افزود: به منظور پیشگیری از انتشار بیماری کرونا، ضمن هماهنگی با دستگاه قضایی و رییس پلیس امنیت شهرستان، برابر مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا از ادامه فعالیت این اماکن جلوگیری و مدیران آنها به مراجع قضایی معرفی شدند.

معاون دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه گفت: به مدیران، متصدیان و صاحبان مشاغل توصیه می‌شود به منظور اطلاع و دریافت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های پیشگیری از کووید ۱۹ به سامانه www.salamat.gov.ir مراجعه و ضمن ثبت محل کسب و سازمان خود در سامانه، دستورالعمل های مربوطه را دریافت و در اجرای آن اهتمام بیشتری داشته باشند.

دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه با زیرپوشش داشتن ساکنان تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه به ۳۶۳ هزار نفر جمعیت این سه شهرستان در جنوب خراسان رضوی خدمات می‌دهد.

مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در فاصله ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha