۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۲۲
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83829187
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار مهریز: اصناف شهرستان برای تحقق جهش تولید تلاش کنند

یزد- ایرنا- فرماندار مهریز گفت: اصناف و کسبه شهرستان باید در کنار سازمان‌ها و نهادهای دولتی و مردمی نظام و انقلاب را برای تحقق اهداف جهش تولید که نیاز مبرم در برابر جنگ اقتصادی دشمن است، یاری کنند.

رضا زارع‌زاده مهریزی شامگاه یکشنبه در دیدار رییس و دست‌اندرکاران اتاق اصناف شهرستان افزود: اصناف مظهر اقتصاد مردمی و محور مهم نظام توزیع و تامین معیشت جامعه هستند و نقش آنها در کمک به جهش تولید برجسته است .

وی ادامه داد: تحقق شعار امسال ضامن همکاری تمامی بخش‌ها در کنار طرح‌های دولت است و باید با تولید و اشتغال مولد و مفید کشور را در برابر جنگ اقتصادی و تحریم دشمنان انقلاب اسلامی مصون نگه داریم که این کار یک وظیفه راهبردی است.

فرماندار مهریز ، مشتری‌مداری را جزو اولویت‌های بازاریان عنوان کرد و یادآور شد:  اتحادیه‌ها، صنوف و کسبه شریف نسبت به رعایت حقوق شهروندان در راستای خدمات و جلب رضایت مشتری گام بردارند که این کار نقش مهمی در فروش و دلگرمی همگان دارد.

زارع‌زاده مهریزی تصریح کرد:  اصناف و بازاریان همواره پشتوانه قوی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده‌اند و برای سربلندی میهن عزیزمان از هیچ کوشش و کمکی دریغ نکرده‌اند و این نفش‌آفرینی باید با همکاری مسوولان تداوم داشته باشد.

 یکم تیر ماه به عنوان روز ملی اصناف نامگذاری شده است.

مهریز ۲ هزار  و ۳۰۰ واحد صنفی دارد و  مرکز این شهرستان ۵۵ هزار نفری در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =