بسیجیان مدافع سلامت در مشهد قدردانی شدند

مشهد- ایرنا- ۱۰۰ نفر از بسیجیان مدافع سلامت و مجاهدان مقابله با ویروس کرونا به همت سپاه ناحیه همت بسیج عمار مشهد طی مراسمی قدردانی شدند.

مسوول قرارگاه شهید شعبانی سپاه ناحیه مقاومت بسیج عمار مشهد یکشنبه شب در خصوص این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: افرادی که از آنها قدردانی شد در زمینه تولید ماسک، عملیات ضدعفونی سطح شهر، برپایی ایستگاه‌های ضدعفونی خودرو، طرح مواسات و  برگزاری جشن در ایام ولادت ائمه(ع) در فضای باز مجتمع‌های مسکونی و دلجویی از خانواده‌های عزیز از دست داده کرونایی فعال بودند.

امین غفاری با بیان اینکه این افراد از دهم اسفند پارسال فعالیت خود را شروع کردند افزود: این افراد همچنین از ۴۴ گروه جهادی که در این رابطه فعال بودند پشتیبانی می‌کردند.

وی اظهار داشت: ۴۰ نفر از افراد یاد شده از بانوان هستند که در زمینه تولید ماسک در کارگاه‌های خانگی فعالیت داشتند. همچنین در این مراسم از خانواده دکتر حمید عقیلی که به عنوان پنجمین شهید کرونایی مدافع سلامت دوم خرداد ماه امسال در مشهد جان خود را از دست داد قدردانی شد.

بر اساس آمار رسمی، تاکنون ۲۰۴ هزار و ۹۵۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۱۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۹۶۲۳ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =