۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۳۴
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 83829167
۰ نفر

برچسب‌ها

سه انتصاب جدید در ایرنا

تهران- ایرنا- مدیرکل جدید  اخبار چند رسانه‌ای، مدیر ایرنا پلاس و دستیار ویژه خبری معاون خبر سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) امروز یکشنبه در مراسمی معرفی شدند.

«محمدرضا نوروزپور» مدیرعامل ایرنا در این مراسم، احکام انتصاب «اسماعیل داودی» به عنوان مدیرکل اخبار چندرسانه‌ای، «حجت مرتجی» دستیار ویژه خبری معاون خبر و «لطیف نکویی» مدیر ایرناپلاس را به آنها اهدا کرد.

مدیرعامل ایرنا در این مراسم که معاون خبر، مدیران کل و سردبیران حوزه‌های مختلف خبری ایرنا حضور داشتند، تاکید کرد: دنیای امروز دنیای فناوری های نوین ارتباطاتی و اطلاعاتی است که هر روز و هر ساعت نو می شود و ایرنا به عنوان خبرگزاری ملی ایران باید با بهره گیری از این فناوریها در جهت تبیین هر چه بیشتر دستاوردهای دولت تدبیر و امید و نظام جمهوری اسلامی ایران  در ابعاد مختلف بکوشد.

نوروزپور در حکم انتصاب داودی به عنوان مدیرکل جدید اخبار چندرسانه ای بر «برنامه‌ریزی جهت ارتقای کیفیت محتوای هدفمند و هوشمند در چارچوب اهداف ایرنا، تنوع بخشی به محصولات چندرسانه ای، حضور موثر در شبکه‌های اجتماعی و بهره‌گیری فراگیر از ظرفیت مراکز و دفاتر داخل و خارج از کشور » ایرنا تاکید کرده است.

مدیرعامل ایرنا در حکم انتصاب لطیف نکویی به عنوان مدیر جدید ایرناپلاس نیز «تولید محصولات پژوهشی هدفمند و هوشمند و تبیین خدمات ارزشمند و مغفول واقع شده دولت تدبیر و امید» را مورد تاکید قرار داده است.

در حکم انتصاب حجت مرتجی نیز که از سوی «محمدرضا نادری گیسور» معاون خبر ایرنا صادر شده، نیز «رصد و پردازش موثر اخبار خروجی های مختلف ایرنا، کمک به ارتقای کیفیت فراورده های خبری، جریان سازی صحیح و بموقع در راستای منافع نظام و دستاوردهای دولت تدبیر و امید و ارایه ایده ها و سوژه های خبری» از جمله وظایف دستیار ویژه خبری معاون خبر عنوان شده است.

در این مراسم از تلاشها و خدمات «ابوذر معتمدی» مدیرکل سابق اخبار چندرسانه ای، «عمار کلانتری» مدیر سابق ایرناپلاس و «وحید اقدسی» دستیار سابق معاون خبر ایرنا قدردانی شد.

نوروزپور دو هفته پیش با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مدیرعامل جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) جایگزین «سیدضیا هاشمی» شد که از حدود دو سال و نیم پیش این مسئولیت را بر عهده داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =