برتری پرسپولیس برابر شهر خودرو در دیداری تدارکاتی

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی برابر شهر خودرو به برتری رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در دیداری تدارکاتی از ساعت ۱۸:۳۵ در ورزشگاه شهید کاظمی به مصاف تیم شهر خودرو رفت که این مسابقه در نهایت با برتری ۳ بر یک سرخپوشان به اتمام رسید.

پرسپولیس این دیدار را با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمد حسین کنعانی زادگان، احسان حسینی، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، علی علیپور و وحید امیری آغاز کرد.
تیم شهر خودرو نیز با ترکیب مهدی رحمتی، حسین مرادمند، محمد آقاجانپور، امید منصوری، علی طاهران، محمد فرامرزی، میلاد سرلک، اکبر صادقی، سعید صادقی، امین قاسمی نژاد و محمد قاضی وارد زمین شد.

در ابتدای بازی علی علیپور توانست روی اشتباه مهدی رحمتی دروازه شهر خودرو را باز کند اما دقایقی بعد سعید صادقی گل تساوی را به ثمر رساند تا نیمه اول با تساوی خاتمه بیابد.

فرهاد حمیداوی مالک شهر خودرو که تماشاگر ویژه بازی امروز بود قبل از آغاز بازی به سمت نیمکت پرسپولیس آمد و با یحیی گل‌محمدی، افشین پیروانی و سایر مربیان پرسپولیس خوش و بش کرد.

بازرسان فدراسیون پزشکی ورزشی در ورزشگاه شهید کاظمی حضور داشتند تا همه موارد را زیر نظر داشته باشند و در خصوص استفاده از ماسک و ضد عفونی شدن قسمت های مختلف ورزشگاه توضیحاتی ارائه کردند.

بازی امروز دو تیم حدود ۶ دقیقه با تاخیر آغاز شد.

خبرنگاران و عکاسان ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر بودند و پیش از آغاز بازی و پس از انجام مصاحبه ورزشگاه شهید کاظمی را ترک کردند.

در دقیقه ۵۰ و با سانتر احمد نوراللهی از روی نقطه کرنر، علی‌علیپور دومین گل خود و پرسپولیس را وارد دروازه شهرخودرو کرد.

دقایقی بعد هم امید عالیشاه از روی نقطه پنالتی گل سوم را به ثمر رساند تا این مسابقه در نهایت با برتری سه بر یک شاگردان گل‌محمدی خاتمه بیابد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =