۳۳ راس گوسفند در بیستون تلف شد

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان هرسین، از تلف شدن ۳۳ راس گوسفند بر اثر استنشاق اسید در شهر بیستون خبر داد.

پایگاه خبری پلیس روز یکشنبه به نقل از سرهنگ «همت علی شکری» اعلام کرد: پس از اعلام مرکز فوریت های ۱۱۰ در خصوص نیاز یکی از عشایر شهر بیستون به حضور پلیس، تیمی از ماموران به محل اعزام شدند. 

وی ادامه داد: با حضور پلیس در بخش بیستون حدفاصل روستاهای «چشمه سهراب و حسین آباد» یکی از عشایر به آنها مراجعه و عنوان کرد قصد جابه جایی دام های خود را از زیر پل داشته است اما هر کدام از احشام پس از حضور در این محل یکی یکی روی زمین افتاده و تلف شده اند. 

سرهنگ شکری تصریح کرد: در ادامه و پس از تحقیق ماموران مشخص شد، قبلا مقدار زیادی اسید در زیر پل ریخته شده است و گوسفندان نیز حین عبور به خاطر استنشاق بوی تند آن و مزه کردن اسید به جا مانده روی زمین تلف شده اند. 

فرمانده انتظامی هرسین در پایان از گزارش موضوع به اداره محیط زیست شهرستان برای انجام تحقیقات تکمیلی خبر داد.

کشف ۵۰ دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی در کرمانشاه  

رییس پلیس آگاهی استان از کشف ۵۰ دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی در شهر کرمانشاه خبر داد.  

سرهنگ «پرویز نظری» اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس آگاهی در خصوص فعالیت غیرقانونی برخی افراد در زمینه خرید و فروش گوشی تلفن همراه در حوالی میدان آزادی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

وی ادامه داد: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با حضور در محل یاد شده موفق به شناسایی سه نفر از این افراد شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی آنها را دستگیر کردند. 

رییس پلیس آگاهی کرمانشاه با بیان اینکه در بازرسی از این افراد و مخفیگاهشان ۵۰ عدد گوشی تلفن همراه سرقتی کشف شد، ارزش گوشی های سرقتی مکشوفه را طبق نظر کارشناسان ۲ میلیارد ریال ذکر کرد. 

وی در پایان از معرفی سارقان دستگیر شده به دستگاه قضایی خبر داد و گفت: تلاش برای شناسایی افراد مالباخته ادامه دارد.