۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۳۰
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83829073
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰ هزار متر شبکه برق در روستاهای کرج بهسازی شد

کرج - ایرنا - رییس اداره بهره برداری امور برق حصار کرج اعلام کرد که امسال ۱۰ هزار متر شبکه برق در روستاهای حاشیه جاده کرج - چالوس بهسازی و اصلاح شده است.

بهنام تیموری روز یکشنبه به ایرنا گفت: این شبکه های برق در ۱۰ روستای حاشیه جاده کرج - چالوس بهسازی و اصلاح شد.

وی ادامه داد: فیدر برق روستای ارنگه  تامین کننده برق ۱۰روستای جاده کرج - چالوس در پایین دست  سد امیرکبیر است که این روستاها شامل خوزنکلا، ارنگه، ابهرک، گوراب، جی، چاران، سیجان، شهرک آفتاب و خور است .

تیموری گفت : این فیدر از مدت‌ها پیش به دلیل غیرقابل دسترس بودن کهنه و فرسوده شده بود که با همت و تلاش کارکنان و پرسنل بهره برداری توزیع برق شرق شهرستان کرج و با صرف اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال اصلاح و بهینه شد.
وی در ادامه افزود: همچنین شبکه فشار متوسط برق جاده کر- چالوس  سالها پیش  داخل باغ ها، حریم املاک و سراشیبی تپه ها با نصب پایه چوبی احداث شده که به مرور زمان پایه های چوبی دچار پوسیدگی شد و در بارش ها و باد شدید دچار شکستگی می شد.

رییس اداره برق حصار کرج گفت : در این راستا کارکنان بهره برداری توزیع برق شرق شهرستان کرج اقدام به تعویض و اصلاح پایه های  فرسوده ، بهینه سازی شبکه برای  پیشگیری از اعمال خاموشی

برق مشترکان در این محدوده کردند.

وی  با اشاره به تعویض، اصلاح و بهینه‌سازی ۱۷ پایه شبکه فشار ضعیف فرسوده در این محدوده افزود: ضرورت رعایت موارد ایمنی در محل بسیار مهم و از سختی‌های این پروژه بود که توانستیم۲۰۰۰ اشتراک برق مشترکان را اصلاح و بهینه و تلفات انرژی شبکه برق این روستاها را نیز کاهش دهیم و از هدر رفت انرژی برق جلوگیری کنیم .

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =