چهار عنوان کتاب در حوزه ارتباطات در اردبیل منتشر شد

اردبیل - ایرنا - مدیر مسوول انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل از انتشار چهار عنوان کتاب در حوزه ارتباطات در این واحد علمی خبر داد.

مهران محمدی روز یکشنبه اظهارداشت: این کتاب‌ها با عناوین "جهانی ‌شدن و جایگاه مخاطب در هنر جهانی" ، "اصول شبکه‌های نسل پنجم موبایل" ، "درک فرهنگ دیجیتال" و "کلان ‌داده" می‌باشند.

وی افزود: کتاب "جهانی ‌شدن و جایگاه مخاطب در هنر جهانی" توسط دکتر علی جعفری عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و خسرو حیدری علی‌کمر در پنج فصل و ۱۵۲ صفحه به رشته تحریر درآمده و دارای محتوایی میان رشته‌ای در سه حوزه علوم ارتباطات، علوم سیاسی و هنر است و به قیمت ۳۵ هزار تومان به فروش می‌رسد.

وی کتاب "اصول شبکه‌های نسل پنجم موبایل" را از دیگر کتاب‌های انتشار یافته در انتشارات جهاد دانشگاهی ذکر کرد و گفت: این کتاب توسط دکتر عباس میرزایی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، مریم باوقار، دکتر امین مهاجر و یونس جهاندیده در ۶ بخش و ۲۹۵ صفحه‌ای تدوین و در آن به ارائه تکنولوژی‌های نوین در زمینه مهندسی شبکه‌های مخابراتی سلولی نسل آینده پرداخت شده و به قیمت  ۴۲ هزار تومان قابل تهیه است.

مدیر مسوول انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل اضافه کرد: دیگر کتاب چاپ شده  "درک فرهنگ دیجیتال" تالیف ویسنت میلر در سال ۲۰۲۰ و ترجمه دکتر علی جعفری عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و دکتر سعید فرامرزیانی است که در ۹ فصل و ۲۹۶ صفحه به قیمت ۴۲ هزار تومان جمع‌بندی شده است.

او رسانه و فرهنگ، علوم ارتباطات، مطالعات فرهنگی و رسانه، روابط عمومی، مدیریت رسانه و مدیریت فرهنگی، فرهنگ و ارتباطات را سرفصل‌های مهم این کتاب ذکر کرد.

وی با بیان اینکه کتاب "کلان‌داده، آموزش عملی، چالش‌ها و چشم‌اندازها" توسط دکتر عباس میرزایی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و فرامرز نیکجو تالیف شده است، ادامه داد: این کتاب که در سه فصل و ۱۷۲ صفحه تدوین شده به قیمت ۳۹ هزار تومان قابل تهیه است و در آن مولفان به ارائه تکنولوژی‌های نوین در زمینه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات پرداخته‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =