اکران فیلم‌های هنروتجربه از سوم تیرماه

تهران- ایرنا- دو فیلم سینمایی «یلدا» و «صحنه‌هایی از یک جدایی» از سوم تیرماه نمایش خود را در گروه «هنر و تجربه» آغاز خواهند کرد.

در حالی که قرار بود اکران فیلم‌های «هنر و تجربه» همراه با دیگر فیلم های جدید سینما از امروز اول تیرماه آغاز شود ولی به دلیل برخی مسایل به وجود آمده در بازگشایی سالن ها این اکران به روز سه‌شنبه سوم تیرماه موکول شد.

بر این اساس از روز سوم تیرماه فیلم سینمایی یلدا به کارگردانی مسعود بخشی و تهیه کنندگی علی مصفا و مستند صحنه هایی از یک جدایی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی وحید صداقت اکران خود را در گروه «هنروتجربه» آغاز می کنند.

همچنین از چهارشنبه چهارم تیرماه مستند جایی برای فرشته ها نیست به کارگردانی سام کلانتری و تهیه کنندگی حامد شکیبانیا و محسن شاه‌محمد میراب در سینماهای این گروه روی پرده می رود.

آغاز اکران «هنر و تجربه» با سینماهای فرهنگ، خانه هنرمندان ایران، موزه سینما، کورش و چارسو در تهران و سینماهای هویزه مشهد، سیتی سنتر اصفهان، اکومال کرج، ستاره باران تبریز، عمیق بجنورد و کانون ساری در استان ها خواهد بود. سالن های اکران «هنر و تجربه» به مرور و در هفته های آتی افزایش می یابند.

همچنین مستند صحنه هایی از یک جدایی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی وحید صداقت که از ۲۷ بهمن ماه روی پرده سینماهای «هنر و تجربه» رفته بود، ادامه اکران خود را دنبال می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =