۴۴ کیلوگرم تریاک در جاده یاسوج به اصفهان کشف شد

یاسوج- ایرنا- سرپرست فرماندهی انتظامی دنا گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان دنا ، ۴۴ کیلوگرم ماده افیونی تریاک از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در جاده یاسوج به اصفهان کشف شد.

سرهنگ گودرز رستمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مأموران انتظامی این فرماندهی ضمن هماهنگی با مرجع قضائی حین پایش خودروهای عبوری محور یاسوج به اصفهان به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به آن دستور توقف دادند.

وی افزود: راننده با بی توجهی به دستورات پلیس از محل متواری که پس از طی مسافتی در نهایت خودرو متوقف شد و مأموران در بازرسی از آن ۴۴ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی دنا بیان کرد: در این رابطه راننده و سرنشین خودرو به هویت مشخص دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح تحویل داده شدند.

سرهنگ رستمی ابراز داشت: خودروی مذکور نیز به پارکینگ منتقل شد.

سال ۹۸ حدود ۶ تن انواع مواد مخدر در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شد.

افزون بر ۱۲ هزار نفر معتاد در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده اند و آمار ها نشان می دهند که کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ ضریب گرایش به مواد مخدر و یا شیوع آن در کشور از استان‌های پاک کشور است.

کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر به یکی از محورهای حمل و توزیع مواد مخدر از جنوب و شرق به مناطق مرکزی و غرب کشور تبدیل شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =