۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۷
کد خبرنگار: 2242
کد خبر: 83828907
۵ نفر

برچسب‌ها

۲۲ هزار مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد واگذار شد

کرج - ایرنا- مدیرعامل شهرجدید هشتگرد استان البرز اعلام کرد که تاکنون از ۳۴ هزارو۹۵۰ واحد مسکن مهر ساخته شده در این شهر ، ۲۲ هزارو ۵۰۰ واحد آنها به مردم واگذار شده است.

مسعود حق لطفی روز یکشنبه در حاشیه بازدید اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن از شهر جدید هشتگرد افزود: واحدهای واگذاری شده به صورت اقساطی در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

وی افزود: هفت  هزار واحد مسکونی در شهر جدید هشتگرد آماده تحویل است اما متقاضیان به علت  عدم تکمیل آورده مالی، از تحویل واحدهای خود سرباز می‌زنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد گفت: اکنون نیز عملیات ساخت و تکمیل  ۱۰ هزار و ۱۵۰ واحد مسکونی مهر در مرحله نازک کاری داریم که به زودی فروش اقساطی آن ها صورت خواهد گرفت. 

 حق لطفی با بیان اینکه در زمان حاضر پنج  هزار و ۲۲۰ واحدمسکونی مهر در انتظار تکمیل زیرساخت است، اظهار داشت: این واحدها فاقد خدمات زیربنایی مانند آب، برق، گاز و فاضلاب می‌باشد که شرکت عمران در حال پیگیری  انشعابات و توسعه زیرساخت‌ آنها است.

وی از متقاضیان مسکن مهر شهر جدید هشتگرد خواست برای تحویل واحدهای مسکونی خود هرچه سریع تر اقدام نمایند چرا که در صورت عدم مراجعه پس از انجام‌مراحل اداری،  واحد آنها از سامانه مسکن مهر حذف خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =