۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۸
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 83828862
۰ نفر

برچسب‌ها

سینمای گرمسار در وضعیت سفید کرونایی بازگشایی شد

سمنان- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار گفت: فعالیت سینما ابریشم این شهر در وضعیت سفید کرونایی از سرگرفته شد.

نعمت الله قنبری نیکدل روز یکشنبه به رسانه ها اعلام کرد: بر اساس مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا برای ازسرگیری فعالیت سینماهای کشور ، سینما ابریشم گرمسار با رعایت تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی ، فعالیت خود را از امروز ازسرگرفت.

وی افزود: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان، گرمسار به عنوان یکی از شهرستانهای با وضعیت سفید معرفی شد، ولی با این وجود باید نسبت به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و همچنین شیوه‌نامه‌های بهداشتی بیشترین توجه صورت گیرد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار یادآورشد: با صدور مجوز فعالیت مجدد و ضمن رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی، فیلم‌های روز کشور در سینما ابریشم این شهر به عنوان تنها سینمای فعال این شهرستان در سه نوبت عصر به نمایش درمی‌آید.

قنبری ادامه داد: فعالیت آموزشگاههای آزاد هنری و موسسه‌های فرهنگی و هنری نیز در این شهرستان ازسرگرفته شد و کلیه موارد و اصول بهداشتی در ادامه فعالیت این مراکز رعایت می شود.

وی، رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را لازم و ضروری دانست و گفت: خطر ابتلا به کرونا هنوز وجود دارد و با سهل‌انگاری و بی تفاوتی نسبت به رعایت موارد بهداشتی، احتمال بازگشت موج دوم این ویروس در کشور وجود دارد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار از کلیه مجموعه‌های فرهنگی و هنری تحت نظارت این اداره خواست: با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، امکان شیوع این ویروس را به حداقل برسانند.

طبق اعلام ظهر امروز سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون ۲۰۴ هزار و ۹۵۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۱۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۹۶۲۳ نفر رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =