۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۹
کد خبرنگار: 3046
کد خبر: 83828648
۱ نفر

برچسب‌ها

۲۰ تیرماه آخرین‌مهلت ارسال آثار به همایش کتاب سال حوزه

قم-ایرنا- دبیر همایش کتاب سال حوزه گفت: با توجه به شرایط و ضرورت رعایت مسائل بهداشتی و ضرورت توجه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مهلت ارسال آثار به بیست و دومین همایش کتاب سال حوزه تا ۲۰ تیرماه تمدید شد.

به گزارش روز یکشنبه دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، حجت‌الاسلام ابوالقاسم مقیمی حاجی در گفت‌وگویی افزود: این همایش اختصاص به حوزویان برادر و خواهر داخل و خارج کشور دارد و لازم است کتاب‌های ارسالی، برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ به چاپ رسیده باشد.

وی اضافه کرد: پایان‌نامه‌های سطح۴ (دکتری) حوزویانی که در سال ۹۸ در یکی از مراکز علمی پژوهشی حوزوی دفاع شده باشد نیز بخش دیگر همایش کتاب سال حوزه است.

دبیر همایش کتاب سال حوزه اظهار داشت: آثاری پذیرفته می‌شود که در زمینه علوم اسلامی یا انسانی مرتبط با حوزه دین تألیف، تدوین، تصحیح و تحقیق یا ترجمه‌شده باشد.

مقیمی اظهار داشت: پدیدآورندگان آثار، تا ۲۰ تیرماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به سامانه اینترنتی همایش به نشانی www.ketabehowzeh.ir نام‌نویسی کرده و دو نسخه از اثر خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

وی تاکید کرد: بارگذاری «فایل الکترونیکی پایان‌نامه» با فرمت word یا pdf و «تصویر صورت‌جلسه دفاعیه» در هنگام ثبت‌نام، ضروری است، همچنین ارائه نسخه زبان مبدأ، برای کتاب‌های ترجمه‌شده الزامی است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی همایش به نشانی www.ketabeHowzeh.ir مراجعه کرده یا با شماره تلفن  ۰۲۵۳۲۱۳۵۶۰۳ تا ۶۰۵ تماس بگیرند. سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۰۷۰۲۰ نیز پاسخگوی سؤالات نویسندگان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =