مرکز آموزش‌های الکترونیک دانشگاه خوارزمی راه‌اندازی شد

تهران- ایرنا- مرکز آموزش‌های الکترونیک دانشگاه خوارزمی که نقطه عطفی در آموزش مجازی دانشگاه محسوب می‌شود، راه‌اندازی شد.

مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه خوارزمی با حضور علی خاکی صدیق معاون آاموزشی وزیر علوم و ریاست و جمعی از اساتید دانشگاه ظهر امروز یکشنبه افتتاح شد. 

رییس مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه خوارزمی گفت: آموزش مجازی در سال ۹۳ آغاز و در سال ۹۷ اجرای دوره های مجازی دانشگاه تصویب شد. در سال ۹۸ نیز کارگروه تشکیل سامانه تکمیل و در سال ۹۹ راه اندازی شد. 

علی عظیمی وقار ادامه داد: در سال ۹۸ الگوی عملیاتی مرکز ارائه و فضای لازم به آن اختصاص داده شد و اسفند ۹۸ سامانه LMS با طرفیت ۴۰۰ نفر راه اندازی شد. 
وی افزود: ‌این مرکز ۳۵ پشتیبان و سه کارشناس دارد.

عظیمی وقار گفت: محوریت مرکز آموزش الکترونیکی به صورت ویژه آموزش مجازی است که نقطه عطفی است و توانمندی را در سطح ملی و بین المللی بالا می برد. اساتید می توانند محتوای کلاس های خود را در آن تولید و ارائه کنند.
در گزارش عملکرد این مرکز آمده است: این مرکز ۹۸ درصد کلاس های آموزش رسمی دانشگاه را به صورت آنلاین و آفلاین پوشش داده است و بیش از ۸ هزار دانشجو از این سامانه بهره برده اند. 

این مرکز در یک طبقه مستقر شده و تمامی تجهیزات سخت افزاری تامین شده و امکان این را دارد که در آینده به سایر دانشگاه ها نیز خدمات دهی کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =