فرماندار خاش: شاخص سنجش عملکرد مدیران« ارتباط با رسانه» است

زاهدان- ایرنا- فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: از شاخص‌های مهم ارزشیابی و سنجش عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرائی این شهرستان «ارتباط گرفتن با رسانه» است.

صاحب گل صالحی روز یکشنبه در شورای اداری خاش اظهارداشت: ظرفیت خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی( ایرنا)، صدا و سیما و سایر رسانه‌ها فرصتی ارزشمند برای بیان خدمات نظام اسلامی و دستاوردهای دولت است.
وی بیان کرد: مسوولان ادارات و نهادها موظفند با حضور فعال در عرصه رسانه‌ای و مجازی به مطالبات به حق و انتقادات شهروندان پاسخ دهند و عملکرد نظان را برای مردم بیان کنند.
فرماندار خاش گفت: فعال کردن روابط عمومی‌ها در ادارات و پاسخ دادن به مطالبات مردم از حلقه‌های مفقوده‌ایست که در این شهرستان به آن اهمیت داده نشده است.
وی اظهارداشت: بسیاری از فعالان مجازی به صورت نا آگاهانه و بدون داشتن سواد رسانه‌ای و مجازی در پازل دشمن بازی می‌کنند که متاسفانه بخشی از فعالیت‌های آنها به شکست در عرصه سیاسی، در جهت تخریب مسوولان و یا با قصد و نیت باج‌گیری بر می‌گردد.
صالحی با قدردانی از تلاش‌های نیروی انتظامی، دستگاه‌های امنیتی و قضائی در مبحث دستگیری چهار فرد مخل امنیت و قاتلان طلافروش خاشی در مدت حدود ۴۵ روز پس از انجام این جنایت گفت: از مطالبات به حق مردم مجازات این افراد در ملا عام است تا درس عبرتی برای سایر مخلان امنیت و برهم زنندگان آرامش مردم و نظم اجتماعی باشد.

وی بر ضرورت و اهمیت کنترل و پایش بازار و قیمت کالاها تاکید کرد و افزود: در حوزه قیمت آجر، شن و ماسه و میوه گلایه مندی‌های زیادی در خاش وجود دارد که امیدواریم مسوولان در این ادارات با کار کارشناسی بتوانند اوضاع را مدیریت و به درخواست‌های مردمی پاسخ دهند.
فرماندار خاش با تاکید بر اینکه وظیفه الهی، انسانی و اخلاقی مسوولان است که برای مشکلات مردم تلاش کنند اظهارداشت: تعامل مدیران ادارات با نماینده در راستای همکاری دولت با مجلس مورد توجه بوده و مدیران به عنوان مشاور توانمند برای نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی می‌توانند بدون واسطه مشکلات مردم را پیگیری کنند.

وی بیان کرد: یکی از راهبردهای مهم مسوولان در حوزه خاش باید تلاش برای تامین آب آشامیدنی مردم باشد و اگر در این دوره چهارساله و کمتر بتوانیم فقط همین یک معضل را حل کنیم خدمتی بزرگ برای مردم انجام داده‌ایم.
به گزارش ایرنا خاش از توابع سیستان و بلوچستان در ۱۸۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز این استان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =