نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در حوزه ریلی تشدید می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از تشدید نظارت‌ها بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در حوزه ریلی خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، «سعید رسولی» امروز (یکشنبه)  در نشست کمیته دائمی پیشگیری از بیماری‌های واگیر راه‌آهن بر لزوم تشدید نظارت‌ها برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در شرکت راه‌آهن، شرکت‌های حمل‌و نقل ریلی و قطارها تاکید کرد.

وی گفت: تنها راه برون رفت از این وضعیت، رعایت کامل نکات بهداشتی توسط افراد، نظارت مستمر و بازرسی‌های منظم و جدی گرفتن اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با انتشار ویروس کرونا است.

در این نشست بر آموزش کارکنان با استفاده از امکانات فضای مجازی و شبکه railtv به منظور مقابله با ویروس کرونا و استفاده از ماسک در قطارهای مسافری، کارکنان و تمام زیرمجموعه‌های راه آهن تاکید شد.

همچنین قرار شده است که نظارت‌ها برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی مثل گذشته به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد و با هرگونه عدم توجه به این مساله مهم در حوزه ریلی مقابله شود.

در این نشست مقرر شد همچنان مقابله با ویرس کرونا تا ریشه کن شدن آن بطور کامل در حوزه صنعت حمل ونقل ریلی پیگیری شود.

در این نشست، مدیرعامل راه‌آهن از رییس و اعضاء کمیته دائمی پیشگیری از بیماری‌های واگیر راه آهن خواست به طور منظم و هفتگی جلسات این کمیته را تشکیل و در مقابله با ویروس کرونا تصمیمات لازم را اتخاذ کرده و به اجرا گذاشته شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

سرخط اخبار اقتصاد