کمک ۱۰ میلیارد ریالی کمیته امداد شیروان در طرح مواسات

بجنورد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: این نهاد ۱۰ میلیارد ریال در رزمایش مواسات و همدلی کمک کرد.

مرتضی صفی پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی فرامین مقام معظم رهبری، مبنی بر راه‌اندازی رزمایش مواسات و همدلی همزمان و با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا جذب منابع و توزیع مستقر در کمیته امداد امام خمینی شهرستان با استفاده از تمام ظرفیت های شهرستان اعم از مراکز نیکوکاری، گروه‌های جهادی، ادارات و نهادها و مردم شیروان انجام شد.

وی گفت: تهیه و توزیع ۶٠٠ بسته مواد غذایی کامل، توزیع  ۲ هزار و ۸۶۰ بسته بهداشتی بین مددجویان، پرداخت کمک هزینه زندگی به آسیب دیدگان از کرونا به تعداد ٢٨٠خانوار و پرداخت کمک هزینه زندگی برای ۴۵۶یتیم شهرستان از جمله این کمک ها  بوده است.

صفی پور افزود: همچنین طبخ غذای گرم وتوزیع بین نیازمندان به تعداد۳۳ هزار و ۱۳۰ پرس، راه اندازی ٢مرکز نیکوکاری ویژه اصناف، تهیه، بسته بندی وتوزیع ۲ هزار و ۳۷۹ بسته غذایی بین کلیه نیازمندان سطح شهرستان و مشارکت همکاران امداد در طرح ایران همدل (کسر از حقوق برای تهیه سبد غذایی) از سایر اقدامات و کمک های صورت گرفته این نهاد در رزمایش بوده است.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: در اجرای این برنامه ها ١۴مرکز نیکوکاری در محلات شهر و روستا ذیل قرارگاه مواسات رییس نقش‌ محوری و اساسی داشته‌اند.

اکنون ۱۵ هزار و ۷۴۰ نفر مشتمل بر هفت هزار و ۲۵۳ خانوار در شهرستان ۱۵۷ هزار نفری شیروان زیر پوشش خدمات کمیته امداد امام هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =