رمضانی: منظور پزشک استقلال، بدنساز تیم نبود

تهران- ایرنا- بدنبال برگزاری جلسه‌ای مابین پزشک، سرپرست و بدنساز باشگاه استقلال، سوءتفاهم‌های پیش آمده در روزهای اخیر در خصوص اختلافات داخلی در جمع آبی‌های پایتخت برطرف شد.

در روزهای گذشته صحبت‌های کاوه ستوده (پزشک استقلال) درباره مصدومیت مرتضی تبریزی باعث ایجاد شائبه‌هایی در فضای مجازی مبنی بر اختلاف بین کادر پزشکی و کادرفنی تیم استقلال شد.

امروز جلسه‌ای میان سعید رمضانی، ستوده و علی ربانی (بدنساز) تیم فوتبال استقلال در مجموعه انقلاب برگزار شد.

سعید رمضانی در این باره اظهار داشت: در این جلسه دکتر ستوده گفت که منظورش از آن صحبت‌ها، انتقاد از بدنساز یا کادرفنی استقلال نبوده است و همان‌طور که دکتر نوروزی گفته، صحبت‌های او مربوط به سازمان لیگ و برنامه‌ریزی آن‌هاست.

وی افزود: به طور حتم مشکل مصدومیت در استقلال، در سایر تیم‌ها هم خواهد بود چون باید بازیکنان در فرصتی اندک به آمادگی برسند و این در حالی است که به دلیل تعطیلی مسابقات و تمرینات، بازیکنان همه تیم‌ها برای رسیدن به اوج آمادگی در معرض انواع آسیب‌ها قرار دارند.

پس از اینکه بازیکنان استقلال همچون رضا آذری، مرتضی تبریزی در تمرینات این تیم با آسیب دیدگی روبرو شدند پزشک استقلال به بدنساز این تیم کنایه‌ای زد که به مذاق فرهاد مجیدی خوش نیامد.

او در این مصاحبه گفته بود به همکاران عزیزمان در بخش بدنسازی و آمادگی جسمانی نیز یادآوری می‌کنم که با توجه شرایط خاص این دوره، تمرینات بدنسازی ویژه برای جلوگیری از مصدومیت‌ها طراحی و اجرا شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =