همکاری‌ بین مجالس با هدف تامین منافع دو ملت ایران و فلسطین افزایش یابد

تهران - ایرنا - رییس مجلس ملی فلسطین ابراز امیدواری کرد که هماهنگی و همکاری‌ها بین مجالس فلسطین و ایران با هدف تامین منافع دو ملت افزایش یابد.

به گزارش روز شنبه اداره فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، سلیم الزعنون در پیام تبریک به مناسبت انتخاب محمد باقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: من و همکارانم در مجلس ملی فلسطین، خوشوقتیم گرم ترین تبریکات صمیمانه خود را به مناسبت انتخاب شما برای ریاست مجلس کشور برادر جمهوری اسلامی ایران به جنابعالی و همکاران‌تان در مجلس محترم ابراز کنیم.
الزعنون تصریح کرد: بدین مناسبت مبارک اعلام می دارم که ما با هدف خدمت به منافع دو ملت برادر به ادامه هماهنگی و همکاری‌ها بین دو مجلس، چشم امید داریم و از مواضع اصولی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از فلسطین، مساله نخست مسلمانان و از پایان یافتن اشغالگری ظالمانه اسرائیل و بازگشت آوارگان به سرزمین‌شان و تشکیل کشور مستقل فلسطین در خاک ملی فلسطین به پایتختی شهر قدس قدردانی می‌کنیم.
وی در این پیام افزود: ما در مجلس ملی فلسطین به عنوان نماینده ملت ضمن تبریک تصدی ریاست مجلس به جنابعالی در سایه شرایط حساس برای جمهوری اسلامی ایران و کل دنیا در مقابله با همه‌گیری کرونا، همبستگی خود با شما و ملت برادر ایران را اعلام و از آن خداوند مسالت داریم تا این ویروس را از ما، شما و همه بشریت دور کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =