خبر قتل ناموسی در کرمانشاه تکذیب شد

کرمانشاه- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، وقوع هرگونه قتل ناموسی در کرمانشاه که به تازگی توسط شبکه‌های معاند در فضای مجازی منتشر شده است را تکذیب کرد.

پایگاه خبری پلیس روز شنبه به نقل از سرهنگ «محمدرضا آمویی»اعلام کرد: به تازگی خبری در فضای مجازی مبنی بر قتل زن جوان ۱۸ ساله ای از سوی خانواده اش بوسیله خوراندن قرص برنج منتشر شد.

وی افزود: طبق آنچه که رسانه های معاند در فضای مجازی به آن پرداخته اند، این زن جوان متاهل، باردار و ساکن یکی از شهرک های حاشیه ای کرمانشاه بوده است که به علت مسایل ناموسی و ارتباط با جوان دیگری توسط پدر، برادر و دیگر اعضای خانواده اش به قتل رسیده و هیچ کدام از آنها نیز توسط پلیس دستگیر نشده اند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: این درحالی است که بررسی های پلیس در سامانه های مختلف و پیگیری از مراجع ذی صلاح همچون پزشکی قانونی و حتی حضور و تحقیقات در محله مورد ادعای رسانه های معاند حاکی از کذب بودن این خبر دارد.

این مقام انتظامی یادآور شد: بدون شک انتشار این قبیل اخبار در ادامه فضاسازی رسانه های معاند علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و برای برهم زن جو روانی جامعه صورت می گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها