افزایش قیمت گازوئیل در دستور کار نیست

تهران- ایرنا- سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: ‌در حال حاضر برنامه‌ای برای افزایش قیمت گازوئیل وجود ندارد و افزایش قیمت این حامل انرژی در دستور کار نیست.

«مهدی اسماعیلی» امروز (شنبه) در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، با رد شایعه افزایش قیمت گازوئیل ادامه داد: درباره تغییر قیمت گازوئیل موضوعی به شرکت ملی پالایش و پخش ابلاغ نشده است.

وی افزود: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران به عنوان پایانی‌ترین حلقه سوخت کشور، ‌تنها مجری تصمیماتی است که گرفته می‌شود و تاکنون نیز موضوعی مبنی بر افزایش قیمت این حامل انرژی مطرح نشده است.

به گزارش ایرنا روز جمعه با قطعی اینترنت در برخی نقاط کشور،‌ افرادی در فضای مجازی شایعاتی مبنی بر ارتباط قطعی اینترنت و افزایش قیمت گازوئیل مطرح کردند.

قطعی اینترنتی که به گفته وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات به دلیل مشکلات فنی رخ داده بود و بعد از ساعاتی نیز اصلاح شد  و شبکه اینترنت به شرایط عادی بازگشت.

در حال حاضر قیمت هر لیتر گازوئیل بر اساس پیمایش ۳۰۰ تومان است که در مقایسه با کشورهای همسایه بسیار پایین است و این موضوع باعث جذاب شدن قاچاق این سوخت به کشورهای همسایه شده است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =