پیرمرد بی‌پناه در مجتع فیاض بخش تبریز اسکان داده شد

تبریز - ایرنا - سرپرست اداره کل بهزیستی آذربایجان‌شرقی با اشاره به انتشار تصاویری از زندگی پیرمردی بی‌خانه در زیر یکی از پل‌های میادین اصلی شهر تبریز، گفت: این فرد پس از شناسایی از سوی مددکاران اورژانس اجتماعی بهزیستی، جهت امداد و حمایت‌های لازم به مرکز فیاض بخش این شهر انتقال یافت.  

دکتر فرگل صحاف روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:  در پی وصول گزارش زندگی پیرمردی بی پناه در زیر پل راه آهن تبریز، ماموران اورژانس اجتماعی به منطقه اعزام شدند اما در مراحل اولیه، فرد مورد نظر را در محل گزارش شده رویت نکردند.

وی ادامه داد: با پیگیری همکاران اورژانس اجتماعی بهزیستی و در راستای مسوولیت اجتماعی،  در نهایت فرد مورد نظر، با همکاری و مساعدت دادگستری استان، شناسایی و به مجتمع فیاض بخش منتقل شد.
صحاف گفت: پس از انجام اقدامات مددکاری و بر اساس اطلاعات فردی، هویت فرد مورد نظر احراز شده و حمایت های لازم در حال انجام است.  
وی در خصوص دلایل بی خانمانی این پیرمرد نیز اظهار کرد: به علت حفظ اصول اخلاق مددکاری حرفه ای، امکان بیان توضیحات بیشتر نیست.

رییس بهزیستی شهرستان تبریز نیز روز گذشته در گفت و گو با ایرنا  با اشاره به انتشار تصاویری از زندگی یک پیرمرد بی‌ سرپناه در زیر پل میدان راه آهن تبریز در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده بود: بهزیستی آماده حمایت از این پیرمرد است.

دکتر صالح علیلو افزود: طبق گزارش اورژانس اجتماعی تبریز  در این باره، بلافاصله تیم سیار اورژانس اجتماعی در محل یاد شده حاضر و پس از جست و جو و تحقیق در محل، فرد یاد شده رویت نشد.

وی ادامه داد: به عوامل کلانتری ۲۸ و ۱۸ تبریز و اهالی محل اطلاع رسانی شده است به محض دیدن فرد یادشده، جهت امداد و حمایت با اورژانس اجتماعی " ۱۲۳ " تماس بگیرند.  

علیلو خاطر نشان کرد: طبق هماهنگی های لازم با دادستان تبریز موضوع در حال بررسی و پیگیری است.

روز گذشته تصاویری از زندگی یک پیرمرد در زیر پل میدان راه آهن تبریز در شبکه های اجتماعی منتشر شد که گفته می شد به دلیل تصادف رانندگی، رفتن به کُما و تحمل جراحات سخت اکنون جایی برای زندگی ندارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =