پرهیزکار: از حضور سرخآبی‌ها در لیگ برتر فوتسال، استقبال می‌کنیم

تهران- ایرنا- رییس کمیته فوتسال گفت: حضور پرسپولیس و استقلال در لیگ فوتسال اتفاق خوبی است و از این موضوع استقبال می کنم.

«داود پرهیزکار» روز شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص حضور سرخآبی‌ها در لیگ برتر فوتسال، اظهار داشت: از روزی که وارد فوتسال شدیم همیشه از این موضوع استقبال کردیم. این ۲ تیم با جایگاه و محبوبیتی که دارند، می‌توانند به فوتسال کشور کمک زیادی کرده و باعث بالا رفتن انگیزه دیگر تیم‌های لیگ شوند.

وی در مورد جلسه کمیته فوتسال با هیات‌مدیره باشگاه استقلال و پرسپولیس جهت حضور این تیم‌ها در لیگ برتر، خاطرنشان کرد: یک جلسه‌ای در اصفهان با حضور رییس سازمان لیگ برگزار شد و قرار شد فعلا در مورد باشگاه استقلال که مدیرعامل این تیم به حضور در لیگ برتر فوتسال ابراز تمایل کرده، تصمیم‌گیری شود. اگر بستر این کار آماده باشد به طور قطع اتفاق خوبی رقم خواهد خورد.

وی ادامه داد: این ۲ تیم با توجه پخش زنده تلویزیونی و اسپانسرهای مناسبی که دارند می‌توانند کمک زیادی به تیم‌های دیگر لیگ برتر فوتسال برسانند.

پرهیزکار درباره حضور امروز «علی کفاشیان» در فدراسیون فوتبال و شایعه حضور او در فوتسال، بیان داشت: فکر می‌کنم کفاشیان برای کارهای بزرگتری به فدراسیون آمده است. انشاالله آن چیزی که به نفع فوتبال، فوتسال و ورزش کشور است، رخ دهد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =